flyfishingwingshootingexpo.com

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri

YAYIN TARİHİ 2019-11-19
DOSYA BOYUTU 3,26
ISBN 6057834126
DİL TÜRK
YAZAR Durene Jones
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Durene Jones. Okumak Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Küçük boy modellerle hediye etiketleri, iğnedenlikler, havlu kenarları, küçük süsler, mini panolar yapabilirsiniz, daha büyük ve karışık desenleri, pano, perde, masa örtüsü, mefruşat gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Kitapta yer alan modeller hem yeni başlayan hem de deneyimli işleyiciler için uygundur.Tüm şemalar renkli ve sembollü olarak işlemeye uygun boyutta sunulmuştur.

...ardadır. 19.92 TL. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri-Tuva Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri Durene Jones ... . Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Kanaviçe İznik ve Delft ÇinileriBu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri. Ana Sayfa. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri. Ka ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri | HobiAnna | Hobby Boutique ... . Kanaviçe İznik ve Delft ÇinileriBu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri. Ana Sayfa. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri. Kanaviçe iznik ve delft çinileri. Barkod 9786057834126. Stok Durumu VAR. Durene Jones tarafından kaleme alınan Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri Pdf İndir isimli 96 sayfadan oluşan kitap; TUVA YAYINCILIK yayınevinin 19/11/2019 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Durene Jones. Kitap Tanıtımı. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır....