flyfishingwingshootingexpo.com

Yönetim 101

YAYIN TARİHİ 2019-09-26
DOSYA BOYUTU 12,85
ISBN 6050207217
DİL TÜRK
YAZAR Stephen Soundering
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yönetim 101 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Stephen Soundering. Okumak Yönetim 101 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir işletmenin başarılı olması için etkili personel yönetimi şarttır. Yöneticilik ile ilgili kitaplar genellikle en iyi uygulamaların ayrıntılarını öyle sıkıcı şekilde ele alır ki, en uyanık CEO’nun bile uykusunu getirir. Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem üretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl yöneteceğinizi adım adım size gösteriyor. İşe alma, işten çıkarma, yetki devretme ve yol gösterme gibi önemli meselelerden, raporlama, sunum yapma ve telefon ya da e-posta trafiğiyle başa çıkma gibi ikinci planda kalan meselelere dek pek çok alanda sizi aydınlatıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101’de.

...odelleri markası ve SAY YAYINLARI STEPHEN SOUNDERING 1 ... Yönetim 101 Stephen Soundering ... . BASIM SEDEF TEDİK TÜRKÇE 216 SAYFA 2019 özellikleri 9786050207217 en... 17.50 TL. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101'de. Y ... Yönetim 101 Stephen Soundering ... . Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101'de. Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101'de. Kimlik Yönetimi 101. by Selim Öber. in Yazılar. Comments. Eğer kurumunuz için bir Kimlik Yönetim sistemi uygulamayı düşünüyorsanız ilk adımlarınızda yardımcı olmak. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl yöneteceğinizi adım... Proje Yönetimi 101 kursunun amacı; proje yönetimi ile ilgili temel kavramların yanı sıra proje yönetimi düşünce ve anlayış yollarının öğrenilmesidir. Proje Yönetim Konseptine Genel Bakış. 10.50 €. Yönetim 101 bu tu¨r sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem u¨retken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101'de. 18.75 TL. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... Stephen Soundering. Bir işletmenin başarılı olması için etkili personel yönetimi şarttır. Yöneticilik ile ilgili kitaplar genellikle en iyi uygulamaların ayrıntılarını öyle sıkıcı şekilde ele alır ki... Yönetim 101 - Stephen Sounderingişletmenin başarılı olması için etkili personel yönetimi şarttır. Yönetim 101 bu tusaçıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor....