flyfishingwingshootingexpo.com

Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü

YAYIN TARİHİ 2020-01-13
DOSYA BOYUTU 3,73
ISBN 6056895340
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. Genç Albert, pusula iğnesinin hareket etmesine neden olan gizemli kuvveti hayal etmeye çalıştı. Yaşadığı deneyim, yaşamı boyunca sürecek bir arayışa kapı araladı: Evreni anlamak. yüzyılın dehası olarak anılan ünlü fizikçi Einstein'ın oluşturduğu teoriler, astronomi başta olmak üzere birçok bilim dalının önünü açıcı bir işleve sahipti. Albert Einstein kuantum fiziğinin temelini attı, özel görelilik kuramını buldu ve nükleer enerjinin bilimsel temelini oluşturdu. Bu bilgiler insanlık tarihinde büyük etkiler bıraktı. Peki Einstein’ın beyninin büyük sırları neydi? Elinizdeki kitap, Einstein’ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan edilen genç bir biliminsanı olmasına uzanan sıra dışı hikayesini anlatıyor. Okudukça Einstein’ın evreninde gezinti yapma fırsatı bulacak ve onun penceresinden dünyaya bakma fırsatı bulacaksınız.

... hediye etmesiyle ateşlendi. ...Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü pdf indir kitabı pdf indir Albert Einstein Zekanın ve Sıradışı Yaşam Öyküsü pdf indir kitabı pdf oku Albert Einstein Zekanın Sınırı & Bir Dahinin ... Albert Einstein Zekanın Sınırı; Bir Dahinin Buluşları... | webkitap.com ... ... Albert Einstein Zekanın Sınırı Bir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu Einstein beş yaşında hastalandığında babasının... ...ve Sıradışı Yaşam Öyküsü Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş Elinizdeki kitap, Einstein'ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan... Albert Einstein B ... Albert Einstein: Zekanın Sınırı - Kolektif ... ... ...ve Sıradışı Yaşam Öyküsü Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş Elinizdeki kitap, Einstein'ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan... Albert Einstein Buluşları, Albert Einstein İcatları, Albert Einstein izafiyet teorisi, E=MC2, Albert Einstein neyi buldu öğrenmek için yazımızı okuyun. Albert Einstein: Zekanın Sınırı-Bir Dahinin Buluşları Ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. İkilem. Basım Yılı: 2019. Albert Einstein; Zekanın Sınırı. Bir Dahinin Buluşları ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. Bu bilgiler insanlık tarihinde büyük etkiler bıraktı. Peki Einstein'ın beyninin büyük sırları neydi? Albert Einstein Zekanın Sınırı: Bir Dahinin Buluşları ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Albert Einstein'ın Buluşları. Bir fizikçi için mükemmel bir kariyere sahip olan Einstein, modern bilimin gelişimine önemli katkılarda bulundu. Fakat aptallığın bir sınırı yokken, dahilik sınır gerektirirdi....