flyfishingwingshootingexpo.com

Aynalar Günlüğü

YAYIN TARİHİ 2019-09-02
DOSYA BOYUTU 3,8
ISBN 9755709956
DİL TÜRK
YAZAR Salah Birsel
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aynalar Günlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Salah Birsel. Okumak Aynalar Günlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine devam ediyor. Günlük türünde bir esere verilen ilk ödülün de sahibi olan Birsel, Günlükler dizisinin bu üçüncü kitabında 1986-1988 yılları arasındaki, yetmişlerine yaklaştığı günleri paylaşıyor. Yaşlılık ve ölüm rüzgârlarının efil efil estiği sayfalarda edebiyatın yakın ve uzak karakterleri canlanıyor, Edip Cansever'in deyişiyle Kentlerin Büyük Terzisi'nin terzihanesi okura tüm hoşmerimliğiyle açılıyor."Ama yetmiş beşinde, sekseninde hâlâ dingildek ve Kemal Sunal gibi sırıtkan papatyalar da var. Bunlar, ya şamaya ne kadar? Ya ben? Ben ne kadar?" diyen yazarla birlikte biz de yaşlılık biliminde az da olsa yol alıyoruz.

...masız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine ... Aynalar Günlüğü İndir Üzerinde Kitap-Galerisi ... ... Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine... Salâh Birsel'in 1986-1988 yılları arasında, yaşının yetmişlerine dayandığı günlerde tuttuğu günlüklerden oluşan Aynalar Günlüğü'nün yeni baskısı Sel Yayınlarınca yayımlandı. Aynalar Günlüğü kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Aynal ... Aynalar Günlüğü | bkmkitap.com ... . Aynalar Günlüğü kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Aynalar Günlüğü - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 16.40 TL. Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde ...