flyfishingwingshootingexpo.com

Başarının Manevi Sebepleri

YAYIN TARİHİ 2019-05-27
DOSYA BOYUTU 12,65
ISBN 6058163980
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Faruk Beşer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Başarının Manevi Sebepleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Faruk Beşer. Okumak Başarının Manevi Sebepleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hayretle gördüm ki, çok zeki saydığım bazı insanlar sürekli kaybettiler. Aksine, evinin yolunu bulamaz diyeceğimiz bazıları kazandıkça kazandılar. O halde başarıda zekânın yeri nedir? Başarı, her ne ise, rastgele bir olgu değildir. Kazananlar ya da kaybedenler tombaladan çıkmıyor. İnsanlar ümitleriyle yaşarlar. Herkesin ulaşmak istediği hedefleri ve arzuları vardır. Ama insanlar kısacık hayatlarında bunlardan çok az bir kısmına ulaşabilirler. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. “Elbette yanılmış olma ihtimalimiz vardır, ama öyle sanıyorum ki, isabet etmiş olma ihtimalimiz çok daha fazladır.” Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor “Başarının Manevi Sebepleri” kitabı ile.

...insten'in dediği gibi, Tanrı zar atmaz ... BAŞARININ MANEVİ SEBEPLERİ - PROF.DR.FARUK... | Nadir Kitap ... . Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. 13.86 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. 12.01 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Başarı ve Kişisel Gelişim. Geri. B ... Başarının Manevi Sebepleri ... . Başarı ve Kişisel Gelişim. Geri. Başarının Manevi Sebepleri Faruk Beşer. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde... Başarının Manevi Sebepleri. id="reduction_amount". 13,00 ₺. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı... 16.20 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Faruk Beşer - BAŞARININ MANEVİ SEBEPLERİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. 14.40 TL. Başarının Manevi Sebepleri-İdeal Akademi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Başarının Manevi Sebepleri. Yayınevi : Nun Yayıncılık. Yazar : Prof. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı... Başarının Manevi Sebepleri. Faruk Beşer. Hayretle gördüm ki, çok zeki saydığım bazı insanlar sürekli kaybettiler. Aksine, evinin yolunu bulamaz diyeceğimiz bazıları kazandıkça kazandılar. Kişisel Gelişim. Başarının Manevi Sebepleri. Başarının Manevi Sebepleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitap : Başarının Manevi Sebepleri, Yazar : Faruk Beşer, Yayınevi : Nun Yayıncılık - 9786055346379 - Fiyat: 9,88 TL. Başarının Manevi Sebepleri. Size haber verelim. %10. 13.50 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. 12.60 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Einstein'in dediği gibi, Tanrı zar atmaz. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattı...