flyfishingwingshootingexpo.com

Kendin Ol!İçimdeki Uyanış

YAYIN TARİHİ 2019-07-17
DOSYA BOYUTU 8,30
ISBN 6050964431
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Erhan Özer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kendin Ol!İçimdeki Uyanış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Erhan Özer. Okumak Kendin Ol!İçimdeki Uyanış çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sağlık ve hastalıklar konusunda bildiğiniz her şeyi unutmaya hazır mısınız? İçimizdeki uyanışın ve şifanın tek ve değişmez formülünü öğrenmeye? Tuhaf bir çağda yaşıyoruz. Medyanın bilgi bombardımanı altındayız. Uzmanlar her gün yeni bir sağlık formülüyle çıkıyor karşımıza. Neredeyse her ailede bir kanser hastası var. Diyabet çocukluk yaşlarına inmiş durumda. Kime elini uzatsan depresyondan şikâyetçi ve evcil hayvanlarımıza bile antidepresan verecek kıvama geldik. Buna rağmen geleneksel tıp anlayışı ruhu hâlâ yok sayıyor. Evet, tuhaf bir çağda yaşıyoruz… Aşırı dozda bilgiye maruz kalıyoruz ama her gün yeni bir şey öğrenmek bizi sakinleştirmiyor, aksine kaygı bozukluğuna sürüklüyor. Size şifanın ve koruyucu hekimliğin tek ve değişmez formülünü söyleyeyim mi: KENDİN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istediği tek şey. Hastalıklar bir mesaj ve sükûnet fazında, sakin kalarak, korkmadan karşıladığımızda, doğru tedaviyle geçmeyecek tek bir hastalık bile yok! Kanser dahil! Bu kitap sizi hayatınızı değiştirecek bir farkındalığa ulaştırmak için yazıldı. Sadece okumakla bile içinizdeki şifanın uyanışına şahit olacaksınız.

...an Özer. İşten Kendin ol ve bunu farkındalığını kazan diyor bu kitap sana ... Kendin Ol! İçimdeki Uyanış ... . kaleme aldığı Kendin Ol!-İçimdeki Uyanış adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Kendin Ol!-İçimdeki Uyanış. Doğan Novus. 25.73. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış (Turkish Edition) [Erhan Özer] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Sağlık ve hastalıklar konusunda bi ... Pdf Kitap - Kendin Ol! (İçimdeki Uyanış) - Erhan Özer... | Facebook ... .com. *FREE* shipping on qualifying offers. Sağlık ve hastalıklar konusunda bildiğiniz her şeyi unutmaya hazır mısınız? Henüz üye değil misiniz? Kolayca üye olabilirsiniz. Hemen Üye Ol. Facebook ile Bağlan. Kendin Ol! %30. 21,70 TL. Size sifanin ve koruyucu hekimligin tek ve degismez formülünü söyleyeyim mi: KENDIN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasalarin ruhsal gelisimimiz icin bizden istedigi tek sey. Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış Kağıt Kapak - 18 Temmuz 2019. Erhan Özer (Eser Sahibi). (İçimdeki Uyanış) - Erhan Özer - PDF E-Kitap Oku, İndir. (İçimdeki Uyanış) - Erhan Özer , #KendinOl!epubindir #KendinOl!epuboku #KendinOl!pdfindir #KendinOl!pdfoku, #pdf , pdfkitap. Ancak, bu uzantı özellikle taranmış belgeleri depolamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu format Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. İçimdeki Uyanış. A. Erhan Özer. Doğan Novus Yayınları. Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istediği tek şey. Size şifanın ve koruyu...