flyfishingwingshootingexpo.com

Kızıl Şebeke

YAYIN TARİHİ 2020-02-06
DOSYA BOYUTU 9,44
ISBN 9751040558
DİL TÜRK
YAZAR Ayfer Kafkas
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kızıl Şebeke PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayfer Kafkas. Okumak Kızıl Şebeke çevrimiçi şimdi çok kolay!

Anadolu’da bir Osmanlı sancağında iki cinayet işlenmiştir. Aynı usulle işlenen bu cinayetlerin maktulleri kilitli odalarda bulunur.İşlenmesi imkânsız görünen bu cinayetleri Sultan tarafından İstanbul’dan görevlendirilen Eşrefzade İdris Bey çözecektir. Gizemli aile üyelerinden iş ortaklarına, evdeki hizmetliden mahalle esnafına kadar herkes şüpheliler listesinde...İdris Bey, somut delilleri toplamakta usta olmasının yanı sıra akıl yürütme becerisi sayesinde pek çok kişinin göremediği detayları görmektedir. Adım adım iz sürerek katilin peşine düşer fakat kendini Devlet-i Âli’nin dahi içine sızmış bir ihanet ağının ortasında bulur. Mesele tahmin ettiğinden çok daha büyüktür.Yardımcıları Zabit Musa Bey ve afacan sokak çocuğu Ali Cengiz ile hainlerin peşine düşen İdris Bey’in maceraları Kızıl Şebeke ile başlıyor.

...yıllarda bir Osmanlı sancağında iki cinayet ... Kızıl Şebeke-Ayfer Kafkas | Kitap & Kitap Okul ve Kültür Kitapları ... ... Üstelik ikisi de aynı usulle işlenmiş... Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son... Cesetlerin alınlarında bir not: Sultanım çok yaşa! Ayfer Kafkas'ın 3. romanı. daha önce (bkz: esrarname 1 yasak ilmin kitabı - ayfer kafkas) serisini yazmıştı. kızıl şebeke henüz yeni çıktı. aç... 1800`lü yıllarda bir Osmanlı sancağında iki cinayet... Üstelik ikisi de aynı usulle işlenmiş.. ... Kızıl Şebeke - Ayfer Kafkas ... ... Üstelik ikisi de aynı usulle işlenmiş...Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son...Cesetlerin alınlarında bir not: `Sultanım çok yaşa!` Tam tüm taşlar yerine oturmuş ve cinayetlerin perde arkasındaki büyük sır çözülmüşken... Hiç de derin bir nefes almayın; macera asıl şimdi başlıyor! Kızıl Şebeke, bir Osmanlı polisiyesi... 10.92 €. 1800'lü yıllarda bir Osmanlı sancağında iki cinayet... Üstelik ikisi de aynı usulle işlenmiş... Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son... Cesetlerin alınlarında bir not: Sultanım çok yaşa!...