flyfishingwingshootingexpo.com

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi

YAYIN TARİHİ 2019-11-22
DOSYA BOYUTU 3,54
ISBN 6059367622
DİL TÜRK
YAZAR Çağlayan Babacan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Öğretmenler İçin Algı Yönetimi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Çağlayan Babacan. Okumak Öğretmenler İçin Algı Yönetimi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Öğretmenler İçin Beden Dili’nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Başarı ve başarısızlık kavramını veli, öğrenci ve öğretmenler nasıl algılar? Veli, öğrenci ve öğretmenler ne tür otoriteyi olumlu algılar? Serbest kıyafet ve resmi kıyafetin insan algısına ve davranışlarına etkisi nedir? Öğretmenin “bilmiyorum” cevabını veli ve öğrenciler nasıl algılar? Eğitimde son sözü kim söylemek istiyor? Branşlara göre cinsiyet algısı var mı? Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin hayatının ne kadarını kontrol ettiğini düşünüyor? İki yıllık bir saha çalışmasına ve literatür araştırmasına dayanan bu kitap “algıların eğitimde de yönetilebileceğini” gösterdiği için alanında bir ilktir. Kitap; eğitimcilere, öğretme evrenini işlevsiz hale getiren yerleşik algıları ve bunlarla baş etme yollarını gösteriyor. Daha da önemlisi araçların mesajın kendisi haline geldiği eğitim etkinliklerinde, öğrencilerin dünyayı kavrayış ve algılayış şekli olan “mindset”lerine dokunmanın yöntemlerini açıklıyor.

... ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Çağlayan Babacan - kitapjet.net ... . 20 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler için Algı Yönetimi. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 24 dakika önce D&R. 18 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 18.75 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Çağlayan Babacan | kitapyurdu.com ... . 18.75 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Elma Yayınevi. Çağlayan Babacan. yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Çağlayan Babacan. Kitap Tanıtımı. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. %20. Yeni. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Çağlayan Babacan. ELMA Yayınevi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Elma Yayınevi - 9786059367622 - Çağlayan Babacan - - Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok s. Çağlayan Babacan tarafından kaleme alınan Öğretmenler İçin Algı Yönetimi Pdf Oku isimli 175 sayfadan oluşan kitap; ELMA YAYINEVİ yayınevinin 22/11/2019 Cuma tarihinde ve 1... Çağlayan Babacan. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi [ Çağlayan Babacan ]. ELMA Yayınevi. yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 20 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Kargoya verilme süresi 0 gün. Dili nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. ELMA Yayınevi. 25.00. Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Yazar: Çağlayan Babacan. Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor ok...