flyfishingwingshootingexpo.com

Benim Güzel Hatalarım

YAYIN TARİHİ 2019-10-24
DOSYA BOYUTU 4,56
ISBN 6057674258
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Ali Kılınç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Benim Güzel Hatalarım PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Ali Kılınç. Okumak Benim Güzel Hatalarım çevrimiçi şimdi çok kolay!

Birini tek çare olarak görmek seni zayıf düşürür, çaresiz kılar.Kimseye ihtiyacın yok.Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiğinde güzelsin.Başkasının sonu mutlu biten masalında olmaktansa, gerekirse kendi masalının mutsuzu olup, göğsünü gere gere yalnızlığı yaşadığında güzelsin.Çünkü “Sen” sadece “Sen” olmayı başarabildiğinde güzelsin...Yaşanması gereken ne varsa yaşandı. Sevabıyla, günahıyla...Artık bulunduğun anın en saf, en temiz halindesin. Bırak aksın gözyaşların.Sen akıttığın damlalar kadar güçlüsün bu hayatta. Seni yaptıklarından dolayı suçlu gösterenler olursa, onları da sakın umursama. 

...k seni zayıf düşürür , çaresiz kılar ... Benim Güzel Hatalarım Var - Uludağ Sözlük ... . Kimseye ihtiyacın yok. Benim güzel hatalarım var. Böylece içi boş kendinizle baş başa kalmaz, daha zengin bir hayata sahip olur ve başkaları ile daha güzel iletişim kurarsınız." diyor. benim güzel hatalarım var, en güzel hatamdın, en heyecanlı hatamdım, en sevdiğimdin, sen aşkımdım ama aynı zamanda en güzel anımsın, anı olarak kalan bir hatamsın, keşke, herneyse. Z:"benim güzel hatalarım var.." Diyorum ... Athena - Kendi Yolumda & My Way Şarkı Sözü ... . Z:"benim güzel hatalarım var.." Diyorum Kerem'e K:"en doğru hatam da sensin mesela, en güzeli.." Z:"bende.." Diyorum dudağına minik bir öpücük kondurarak. K:"benim güzel hatalarım var.." 14.30 TL. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek care olarak görmek seni zayıf düşürür caresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiginde guzelsin. E ben, ben böyleyim kendi yolumda.. Hayat benim her anımı, Yaşadıkça sevesim var. Aldırmam hiç yağmurlara. Benim güzel hatalarım var. Bir an bile vazgeçmedim kendi yolumdan. Benim Güzel Hatalarım. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek c¸are olarak görmek seni zayıf düşürür , c¸aresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Hata. Söz-Müzik: Sezen Aksu. Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel duyguların katilisin. Benim Güzel Hatalarim Var. Athena - Ben Böyleyim #tbt Athena - Ben Böyleyim Athena-Kendi Yolumdan 2011 Ben Böyleyim - My Way - Athena (Türkçe Cover) - | Bak Ne Söylicem! | KÜÇÜĞÜM Söz-Müzik: Sezen Aksu Düzenleme: Uzay Heparı Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün hatalarım Övünmem ... görünümler 13 Mn10 yıl önce. Sen en güzel duygularin katilisin .. Athena'nın bu şarkısını dinlediğimde içim hep ...