flyfishingwingshootingexpo.com

Bütüncül Şifa

YAYIN TARİHİ 2019-09-13
DOSYA BOYUTU 6,17
ISBN 6057918369
DİL TÜRK
YAZAR Yalkın Tuncay
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bütüncül Şifa PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yalkın Tuncay. Okumak Bütüncül Şifa çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hiç Olmadığın Kadar Sağlıklı Ol!Fıtratına Uygun Yaşa! Bu kitapla;Hastalıkların iç yüzünü anlayacak, etkili ve hızlı bütünsel şifa tekniklerini keşfedecek, sizi güçlendirecek besinler hakkında bilgi sahibi olacak, kanser, stres, unutkanlık gibi çağımızın hastalıklarıyla nasıl başa çıkacağınızı, kendinizi bio-teröre karşı nasıl koruyacağınızı öğreneceksiniz!Ve çok daha fazlasını… Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatlarıyla ele alıyor.Bu sistem, size tıbbı nebeviden akupunktura, hipnoterapiden biyoenerjiye, EFT’den hacamata, bütünsel şifa uygulamalarını kullanarak beden, zihin ve ruhu nasıl şifaya kavuşturabileceğiniz öğretiyor.

...uh seviyelerinde entegre olması, Ruh ile Egonun birbirine uyumlanması gibi çalışmalar ile şifa tamamlanır ... Bütüncül Şifa, Yalkın Tuncay ... . Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatlarıyla ele alıyor. 14 TL. Araştırmacı-yazar Yalkın. Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatlarıyla ele alıyor. Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insan ... Bütüncül Şifa Yalçın Tuncay ... . Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatlarıyla ele alıyor. Etiket: bütüncül şifa. KozaYorum bırakın. Her neye elimi atsam hep şifa ile ilgili. Rastgele çektiğim her hediye, dilek, niyet şifa diyor. Tuhaf… 14 TL. Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatlarıyla ele alıyor. 14 TL. Araştırmacı-yazar Yalkın Tuncay, Bütüncül Şifa: Bio-Terör ve Holistik Farkındalık kitabında, insanın fıtratına uygun yaşamasına kapılar açan bütünsel şifa sistemini ana hatl...