flyfishingwingshootingexpo.com

Çılgın Sokak Dedektifleri

YAYIN TARİHİ 2019-04-17
DOSYA BOYUTU 6,32
ISBN 9752493346
DİL TÜRK
YAZAR Özlem Tezcan Dertsiz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çılgın Sokak Dedektifleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özlem Tezcan Dertsiz. Okumak Çılgın Sokak Dedektifleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Gizem, Çılgın Sokak, Şimşek Apartmanı’nda oturmaktadır. Üç katlı bu apartmanda hemen hemen kendi yaşında olan arkadaşları Esra, Rengiz, İskender, Barkın, Alev ve Ateş de yaşamaktadır. Ama isimlere aldanmayın. Burada hayat çok sıkıcı geçmektedir. Ta ki o yaza kadar. Gizem’e gelen gizemli paketle başlayan olaylar, Şimşek Apartmanı’nın çocuklarını çılgın bir yaza sürükleyecektir. Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir.

...lan birer dedektiftir. Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir ... Çılgın Sokak Dedektifleriözlem Tezcan Dertsiz - ePttAVM ... . yayınevi:Yakın Kitabevi; 1. baskı Tarafından gönderildi Çılgın Sokak Dedektifleri:25 Mart 2019 13.50 TL. Çılgın Sokak DedektifleriÇılgın Sokak Dedektifleri - Gizem, Çılgın Sokak, Şimşek Apartmanı'nda oturmaktadır. 10.95 TL. Gizem'e gelen gizemli paketle başlayan olaylar, Şimşek Apartmanı'nın çocuklarını çılgın bir yaza sürükleyecektir. Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir. Gizem, Çılgın So ... Çılgın Sokak Dedektifleri | bkmkitap.com ... . Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir. Gizem, Çılgın Sokak, Şimşek Apartmanı'nda oturmaktadır. Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir. Gizem Çılgın Sokak Şimşek Apartmanı'nda oturmaktadır. Üç katlı bu apartmanda hemen hemen kendi yaşında olan arkadaşları Esra Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir. 15 TL. Gizem, Çılgın Sokak, Şimşek Apartmanı'nda oturmaktadır. Üç katlı bu apartmanda hemen hemen kendi yaşında olan arkadaşları Esra, Rengiz, İskender, Barkın, Alev ve Ateş de yaşamaktadır. Yazarla Okuma Saati / 'Çılgın Sokak Dedektifleri'. Çılgın Sokak Dedektifleri. Özlem Tezcan Dertsiz. 31 Ocak 2020 Cuma, Saat: 14.00. Ta ki o yaza kadar. Gizem'e gelen gizemli paketle başlayan olaylar, Şimşek Apartmanı'nın çocuklarını çılgın bir yaza sürükleyecektir. Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir. Gizem Çılgın Sokak Şimşek Apartmanı'nda oturmaktadır. Üç katlı bu apartmanda hemen hemen kendi yaşında olan arkadaşları Esra Artık onlar gizemleri tek tek çözümleyecek olan birer dedektiftir....