flyfishingwingshootingexpo.com

Tembel Teneke Acaba Nerede?

YAYIN TARİHİ 2019-09-17
DOSYA BOYUTU 11,37
ISBN 6052031834
DİL TÜRK
YAZAR Mavisel Yener
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tembel Teneke Acaba Nerede? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mavisel Yener. Okumak Tembel Teneke Acaba Nerede? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kim İster Tembel Tenekeyi? Sıradışı dostluk hikâyemiz, Ata’nın bahçedeki çöp bidonundan gelen miyavlamayı duymasıyla başlıyor. Ufak, siyah kafasını bidondan uzatan sevimli pisicik, daha ilk bakışıyla Ata’nın gönlünü çelmeyi başarıyor. Acaba üşüyor mu yoksa karnı mı aç? Ya annesini kaybettiyse?! Gözyaşları daima göreve hazır olan Ata, her zamanki gibi biraz kararsız. Acaba kediyi eve mi götürmeli? Peki, iki yıldır onlarla yaşayan kedileri Sos kıskanmaz mı bu yavruyu? Yok canım, kediler kıskanç olur mu hiç! Yoksa olur mu?.. Öyleyse ona yeni bir yuva bulmalı. Bir duyuru hazırlayıp kasabadaki elektrik direklerine asmak işe yarar belki. İyi de, kim sahiplenmek ister ki böylesine şapşal, horlayan, tembel teneke bir kediyi? Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini...Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener’in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisinde yayımlanan ilk kitabı.Özgün hikâyesinin satır aralarında, empati, önyargılar, aile ilişkileri, hayvan sevgisi ve başka canlılarla dünyayı paylaşabilme gibi önemli konulara dikkat çeken bu eğlenceli kitap, son sayfalarında okuruna yönlendirdiği sorularla aynı zamanda etkileşimli bir okuma deneyimi sunuyor.Sözcüklerle mücadele eden çocuklar; Ata, Sos ve Süs’ün izinde eğlenceli bir serüvene dalarak okuma sevgisi kazanıyor!

... Yayınevi / Marka: Tudem Yayınları. İyi de, kim sahiplenmek ister ki böylesine şapşal, horlayan, tembel teneke bir kediyi? Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini ... SEN DE OKU- TEMBEL TENEKE ACABA NEREDE? Fiyatları ve... ... ... 17 TL. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede... İyi de, kim sahiplenmek ister ki böylesine şapşal, horlayan, tembel teneke bir kediyi? kalemlerinden Mavisel Yener`in yazıp Gül Sarı`nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem`in, okumaya... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tembel Teneke Acaba Nerede? Yazar. Mavisel Yener. 11.90 TL. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik y ... Tembel Teneke Acaba Nerede? | bkmkitap.com ... ... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tembel Teneke Acaba Nerede? Yazar. Mavisel Yener. 11.90 TL. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede......