flyfishingwingshootingexpo.com

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik)

YAYIN TARİHİ 2019-04-16
DOSYA BOYUTU 6,91
ISBN 89750740077
DİL TÜRK
YAZAR Platon(Eflatun)
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Platon(Eflatun). Okumak Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir. Diyaloglar’da bu yazı türünün en yetkin örneklerini vermiş olan Platon, "yurttaşın görevleri"ni tartışıyor, 2500 yıl öncesinden çağımıza, günümüze ışık tutarak.Devletin işlevini şirketlerin, yurttaşın yerini müşterinin aldığı bir dünyaya çarpıcı bir hatırlatma.

... Dizisinden En Son Çıkanlar: Kriton ya da Görev Üstüne'yle büyüyor! Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından ... Can Yayınları Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik)... | Trendyol ... ... 5.68 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... https://www.limankitap.com/urun/kriton-ya-da-gorev-ustune-kisa-klasik. Okuma listeme ekle. Can Yayınları'nın Kısa Klasikler dizisi, Platon'un Kriton ya da Görev Üstü ... Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) | bkmkitap.com ... .limankitap.com/urun/kriton-ya-da-gorev-ustune-kisa-klasik. Okuma listeme ekle. Can Yayınları'nın Kısa Klasikler dizisi, Platon'un Kriton ya da Görev Üstüne'yle devam ediyor. Tanıtım bülteninden: "Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin... 6.24 TL. Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik)-Can Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 6 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... 6.80 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev......