flyfishingwingshootingexpo.com

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik)

YAYIN TARİHİ 2019-04-16
DOSYA BOYUTU 11,91
ISBN 89750740077
DİL TÜRK
YAZAR Platon(Eflatun)
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Platon(Eflatun). Okumak Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir. Diyaloglar’da bu yazı türünün en yetkin örneklerini vermiş olan Platon, "yurttaşın görevleri"ni tartışıyor, 2500 yıl öncesinden çağımıza, günümüze ışık tutarak.Devletin işlevini şirketlerin, yurttaşın yerini müşterinin aldığı bir dünyaya çarpıcı bir hatırlatma.

...! Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) ... Can Yayınları Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik)... | Trendyol ... . 5,44 TL. Okuma listeme ekle. Can Yayınları'nın Kısa Klasikler dizisi, Platon'un Kriton ya da Görev Üstüne'yle devam ediyor. Tanıtım bülteninden: "Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin... Kriton Ya Da Görev Üstüne (kısa Klasik)platon (eflatun, psikoloji-felsefe ve sosyoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 9,1 TL indirimli fiyatla. Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) ... Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) | bkmkitap.com ... . Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik)/Platon (Eflatun). Kriton ya da görev üstünePlaton'un sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir. Eskiden Babıali Caddesi dediğimiz şimdi Ankara Caddesi, her yerde, her şeyde olduğu gibi gün geçtikçe değişiyor. Bir sistem, metot dahilinde neşriyatı beceremeyen kitapçılar bile tozlu... 4.96 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... 5.20 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Platon (Eflatun). Kitap Tanıtımı. Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon... https://www.kitapsitesi.com/urun/kriton-ya-da-gorev-ustune-kisa-klasik. %25. Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik). 6.40 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... ...hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne Platon'un Sokrates t...