flyfishingwingshootingexpo.com

Kül / Yangın Mavisi Serisi 5

YAYIN TARİHİ 2020-02-13
DOSYA BOYUTU 7,32
ISBN 6257050104
DİL TÜRK
YAZAR Binnur Şafak Nigiz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kül / Yangın Mavisi Serisi 5 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Binnur Şafak Nigiz. Okumak Kül / Yangın Mavisi Serisi 5 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Geçmiş, onlar için geride kalmış karanlık bir geceden ibarettir. Yaşanan tüm karanlık gecelerin sonunda, güneşin doğuşunu el ele izleyen Sıraç ve Mayıs kurdukları aileyi yıkıma sürükleyecek her şeye birlikte göğüs gererler. Onları birbirine bağlayan aşk, aslında geleceğin yönünü bulmak için kullandığı pusuladır.O pusula sıradaki kişinin avuçlarına düşmeyi beklemektedir.Ve her yangın yeniden harlanabilmek için küllenmeye mecburdur. Bırak bir kıvılcım çaksın kaderinin üstünde. Ateş yansın kalbinin içinde. Yangın büyüsün anılarınla harlanarak. Kor dökülsün avuçlarına. Kül ol ve durma, uç gökyüzüne. 

..., onlar için geride kalmış karanlık bir geceden ibarettir ... Yangın Mavisi Serisi 5 Kül Binnur Nigiz ... . Yaşanan tüm karanlık gecelerin sonunda, güneşin doğuşunu el ele izleyen Sıraç ve Mayıs kurdukları aileyi yıkıma... : Binnur Şafak Nigiz. Kül Yangın Mavisi Serisi 5 Binnur Şafak Nigiz Dokuz Yayınları | 9786257050104. Bırak bir kıvılcım çaksın kaderinin üstünde. Ateş yansın kalbinin içinde. Yangın büyüsün anılarınla harlanarak. Kor dökülsün avuçlarına. Kül ol ve durma uç gökyüz ... Kül Yangın Mavisi Serisi 5 Binnur Şafak Nigiz Dokuz Yayınları ... . Kor dökülsün avuçlarına. Kül ol ve durma uç gökyüzüne. Binnur Nigiz'in Yangın Mavisi seri...