flyfishingwingshootingexpo.com

Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi

YAYIN TARİHİ 2020-01-10
DOSYA BOYUTU 9,95
ISBN 6057702463
DİL TÜRK
YAZAR Özkan Dayı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özkan Dayı. Okumak Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip olduğunu daha iyi kavrayabilmektir. Bu açıdan baktığımızda Asya ve Avrupa’nın büyük bir kısmında başarılı sayılabilecek yönetimler kuran Moğollar, bu başarılarını sadece askerî üstünlüklerine değil; aynı zamanda yayılmış oldukları farklı coğrafyalardaki düzenli teşkilat yapılarına da borçlu olduklarını görmekteyiz.

...dece askerî üstünlüklerine değil; aynı zamanda yayılmış oldukları farklı coğrafyalardaki düzenli teşkilat yapılarına da borçlu olduklarını görmekteyiz ... Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi Özkan Dayı ... . Kargo dahil en ucuz35,77 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 10 adetSon güncelleme... Kategoriler. Kitap. Araştırma - Tarih. Ermeni Meselesi. Etnoloji. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi. Altınordu. 13.5 x 21 cm. Kitabın özellikleri yuk ... Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi - Özkan Dayı | kitapyurdu.com ... . Ermeni Meselesi. Etnoloji. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi. Altınordu. 13.5 x 21 cm. Kitabın özellikleri yukarıda yazıldığı şekildedir. Yukarıda detayları yer alan kitabı satın alarak okuyabilir ve kitabın tüm içeriğine ulaşabilirsiniz. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi PDF... 36.75 TL. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip... Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde 1.Baskı. Basım Tarihi. Ocak 2020. 32 TL. ...bu başarılarını sadece askerî üstünlüklerine değil; aynı zamanda yayılmış oldukları farklı coğrafyalardaki düzenli teşkilat yapılarına da borçlu olduklarını görmekteyiz. m.k. Tarih: 23 Nisan 2020 15:14. 530 sayfa. 14x20 cm Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca... Basım Yeri. İstanbul. Yayın Tarihi. Ocak-2020. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet... ...Mitolojiler İnsan ve Toplum İslam Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları ANSİKLOPEDİ Bilim. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip olduğunu daha... 37.24 TL. Bu çalışmada bel...