flyfishingwingshootingexpo.com

Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi

YAYIN TARİHİ 2020-01-10
DOSYA BOYUTU 4,69
ISBN 6057702463
DİL TÜRK
YAZAR Özkan Dayı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özkan Dayı. Okumak Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip olduğunu daha iyi kavrayabilmektir. Bu açıdan baktığımızda Asya ve Avrupa’nın büyük bir kısmında başarılı sayılabilecek yönetimler kuran Moğollar, bu başarılarını sadece askerî üstünlüklerine değil; aynı zamanda yayılmış oldukları farklı coğrafyalardaki düzenli teşkilat yapılarına da borçlu olduklarını görmekteyiz.

...işlediğini organize olduğunu anlamak ayrıca ... Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi Özkan Dayı ... ... 31.85 TL. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip... Bu ürün stoklarımızda 9 adet bulunmaktadır. Baskı Tarihi. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak... 34.30 TL. Bu çalışmada belirlediğimiz i ... Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi - Özkan Dayı | kitapyurdu.com ... ... 34.30 TL. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip... 38.71 TL. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip......