flyfishingwingshootingexpo.com

Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS)

YAYIN TARİHİ 2020-02-10
DOSYA BOYUTU 5,5
ISBN 6050823509
DİL TÜRK
YAZAR Savaş Özdemir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Savaş Özdemir. Okumak Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu, çalışma verimliliğini olumlu etkileyerek geliştirir. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikleroluşturulurken kullanılan ‘’Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi’’ ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı bilgi ve deneyimleri bir arada kullanabilme becerileri kazanmalarını sağlar.Dikkat –Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır. Bu kitap sayesinde üretkenliğin dört temel boyutu olan akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme etkinlikleri ile çocuklar, doğuştan gelen kapasitelerini en yüksek verimlilikte kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu kazanımları eğlenceli ve zevkli aktiviteler eşliğinde dinecektir. Zamanla dikkat ve öğrenme fonksiyonlarını bozan tablet, telefon, bilgisayar ve televizyon gibi cihazların oluşturduğu hasarları azaltmak ve çocukların doğru alanlara yönlenmesini sağlamak için Dikkat –Zekâ Seti etkin bir yardımcıdır.

...ap; DİKKAT ve ZEKA AKADEMİSİ yayınevinin 10/2/2020 Pazartesi tarihinde ve 1 ... Dikkat Zeka 4+ Yaş: Disiplinlerarası Bağlantı Sistemi DBS Mehmet... ... . Baskı sayısı ile... 30 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki... 30 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Siste ... Dikkat Zeka 4+ Yaş: Disiplinlerarası Bağlantı Sistemi DBS ... . İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki... Dikkat -Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı... Kitap hakkında: Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki karmaşık https://www.kitapsitesi.com/urun/dikkat-zeka-4-yas-disiplinlerarasi-baglanti-sistemi-dbs. 21 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki... 22.50 TL. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı bilgi ve deneyimleri bir arada kullanabilme... Mehmet Türkdoğan, Savaş Özdemir. Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu, çalışma verimliliğini olumlu etkileyerek geliştirir. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı Dikkat Zeka 10+ Yaş - Disiplinler Arası ... 24,00 TL. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocuk...