flyfishingwingshootingexpo.com

Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri

YAYIN TARİHİ 2019-04-12
DOSYA BOYUTU 12,40
ISBN 6057646002
DİL TÜRK
YAZAR Munsif Merzuki
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Munsif Merzuki. Okumak Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Arap dünyasında yüzyıldır birikmiş meşruiyet krizlerinin ve yapısal problemlerin patlamasına şahit oluyoruz. Bölge çok boyutlu bir krizler yumağı içinde boğuluyor. Yaşanan sadece siyasî, iktisadî, toplumsal ve hukukî değil aynı zamanda fikrî, felsefî, dinî ve ahlâkî bir kriz. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Tıp doktoru, insan hakları aktivisti, velut bir yazar, siyaset felsefecisi, siyasetçi ve Tunus’un demokratik yolla seçilen ilk cumhurbaşkanı… Bu kitap, Merzûkî’nin el-Cezire’de yayınlanmış 16 makalesinin tercümesinden ve kendisiyle gerçekleştirdiğimiz söyleşiden oluşuyor. Kitapta Arap dünyasının temel meselelerini keşfedeceksiniz. Merzûkî’nin tarih ve insan tasavvurunu, fikrî yönelimini ve ahlâkî duruşunu; Arap rejimlerine, entelektüellerine ve ideolojilere eleştirilerini; Arap devrimleri ve karşı-devrimlerine dair değerlendirmelerini bulacaksınız. Bu hâliyle elinizdeki kitap ezber bozucu, ufuk açıcı ve yol-yöntem gösterici bir çalışma.

...n sadece siyasî, iktisadî, toplumsal ve hukukî değil aynı zamanda fikrî, felsefî, dinî ve ahlâkî bir kriz ... Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri ... . 21.60 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Arap Dünyasının Krizleri Diktatörlük ile Devrim Arasında. Yazar : Munsif Merzuki Yayınevi : Küre Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. 19.68 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının öneml ... Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri / Munsif... ... . 19.68 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. 16.80 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Dr. Munsif Merzûkî bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Kitapta Arap dünyasının temel meselelerini keşfedeceksiniz. Bu kitap, Merzûkî'nin el-Cezire'de yayınlanmış 16 makalesinin tercümesinden ve kendisiyle gerçekleştirdiğimiz söyleşiden oluşuyor. Kitapta Arap dünyasının temel meselelerini keşfedeceksiniz. Munsif Merzûkî'nin Arapça, Fransızca veya İngilizce "Diktatörlük ile Devrim Arasında ARAP DÜNYASININ KRİZLERİ" başlıklı herhangi bir kitabı bulunmamaktadır. 18.72 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Https://www.kureyayinlari.com/Kitap/3261/arap_dunyasinin_krizleri Arap dünyasında yüzyıldır birikmiş meşruiyet krizlerinin ve yapısal problemlerin patlamasına şahit oluyoruz. Related Images of Diktatörlük Ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri. Click Images to Large View Arap Dünyasının Krizleri Karşısında İbn Haldunun Fikrî. 16.80 TL. Tunuslu Prof. Dr. Munsif Merzûkî, bu kriz hâline yıllardır dikkat çeken Arap dünyasının önemli mütefekkirlerinden ve eylem adamlarından biri. Arap Dünyasının Krizleri - Diktatörlük ile Devrim Arasında. Bu Pin'i ve daha fazlasını mirkitap tarafından oluşturulan Kitaplar panosunda bulabilirsiniz. You are here: Home › Books › Diktatörlük ile devrim arasinda Arap dünyasinin krizleri. Satılık Müttefik; Gizli Belgeler Işığında 1962 Küba Füze Krizi ve Türkiye. Türk Dış Politikasında Bir Lider Süleyman Demirel; Dış Politika Kriz Davranışları Üzerine Bir Araştırma. %25. Diktatörlük ile Devrim Arasında Arap Dünyasının Krizleri....