flyfishingwingshootingexpo.com

Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor

YAYIN TARİHİ 2019-11-04
DOSYA BOYUTU 7,55
ISBN 6057728159
DİL TÜRK
YAZAR Fernando Pessoa
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fernando Pessoa. Okumak Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor çevrimiçi şimdi çok kolay!

Fernando Pessoa geride bıraktığımız yüzyılın kısacık bir zaman dilimine sayısı tam saptanamayan yazar kişiliklerini ve şiirden öyküye, tiyatro oyunundan düşünce metnine dek binlerce sayfalık eseri sığdırmış, edebiyat tarihinin en özgün şahsiyetlerinden biridir.Pessoa'nın "olaysız" diye nitelediği ve neredeyse okuma yazma öğrendiği andan ölümüne dek tuttuğu günlüklerle, sayısız not ve elyazmasıyla bir sanat eserine dönüştürdüğü bu yaşamöyküsü, derin ruhsal çalkantılarla dolu, sanatın, edebiyatın ve düşüncenin her alanına müdahaleleriyle şekillenmiş, başlı başına bir yaratı olmayı amaçlamış bir yaşamın anlatısıdır.Yazarın günlüklerinden, notlarından ve mektuplarından oluşa n, hayali ve gerçek kişilikleriyle kurguladığı metin parçacıklarından oluşan bu derleme, Pessoa evreninin kapısını açarken dönemleriyle, kişiliği ve kişilikleriyle, dünyasıyla tanışmamızı sağlıyor.

...yor Fernando Pessoa Sel Yayıncılık.. ... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor Satın Al | OdaKitap.com ... . Pessoa Pessoa yı Anlatıyor Kırmızı Kedi Yayınları Fernando Pessoa. Sepete At Hemen Al. Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor. Size haber verelim. %10. her alanında binlerce sayfalık eserleri ve sayısız farklı kişiliği kısa yaşamına sığdırmış olan Portekizli yazar Fernando Pessoa'dır. Pessoa Pessoayı Anlatıyor. İnsan kapalı bir pencerenin dibinde vızıldayan kör ve nafile bir böcekten başka nedir ki? Pencerenin ötesindeki ışık ve ısı odağını içgüdüsel olarak hisseder. Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor (97860553 ... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor - Ekşi Sözlük ... . Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor (9786055340643). Marka : Fernando Pessoa. külliyatına bir hazırlık değeri taşıdığı ve Pessoa'nın Türkçede alımlanmasına hizmet edeceği inancıyla yayımlıyoruz. İşte, Işık Ergüden'in derleyip çevirdiği Pessoa, Pessoa'yı Anlatıyor, okuruna, bu çok kimlikli, çok kişilikli yazarı daha yakından tanıma fırsatını sunuyor. "Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlarla PDF formatında birçok şey yaptım, vb. 10 €. ...sanatın, edebiyatın ve düşüncenin her alanına müdahaleleriyle şekillenmiş, başlı başına bir yaratı olmayı amaçlamış bir yaşamın öyküsüdür.Pessoa Pessoayı Anlatıyor, yazarın günlüklerinden... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor, yazarın günlüklerinden, notlarından, mektuplarından oluşan, hayali ve gerçek kişilikleriyle kurguladığı metin parçacıklarıyla süslenmiş bir özyaşamöyküsü olarak bize... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Fernando Pessoa kitapları ve Sel Yayıncılık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor, yazarın günlüklerinden, notlarından, mektuplarından oluşan, hayali ve gerçek kişilikleriyle kurguladığı metin parçacıklarıyla süslenmiş bir özyaşamöyküsü olarak bize... ...sanatın, edebiyatın ve düşüncenin her alanına müdahaleleriyle şekillenmiş, başlı başına bir yaratı olmayı amaçlamış bir yaşamın öyküsüdür.pessoa pessoa'yı anlatıyor, yazarın günlüklerinden... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor, yazarın günlüklerinden, notlarından, mektuplarından oluşan, hayali ve gerçek kişilikleriyle kurguladığı metin parçacıklarıyla süslenmiş bir özyaşamöyküsü olarak bize... Pessoa Pessoa'yı Anlatıyor, yazarın günlüklerinden, notlarından, mektuplarından oluşan, hayali ve gerçek kişilikleriyle kurguladığı metin parçacıklarıyla süslenmiş bir özyaşamöyküsü olarak bize......