flyfishingwingshootingexpo.com

Suç Dehaları / Kaçaklar

YAYIN TARİHİ 2019-09-02
DOSYA BOYUTU 8,13
ISBN 9752208513
DİL TÜRK
YAZAR Gordon Korman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Suç Dehaları / Kaçaklar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gordon Korman. Okumak Suç Dehaları / Kaçaklar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hâlâ peşlerinde…“Mükemmel” kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Huzur liderlerinin suçlarını ifşa etmeye kararlı dörtlü, Osiris Projesi’nin kurucusu ve gizemli milyarder Tamara Dunleavy’nin izini sürmeye karar verir. Yakalanmamak için kanunları çiğneyen, evlere, otellere ve otobüslere izinsiz giren, arabalar çalan klonlar, DNA’larındaki suçlulara mı dönüşüyor?

...ktı. Osiris Projesi klonları artık özgür ... Suç Dehaları-Kaçaklar Gordon Korman ... . Fakat proje, hâlâ peşlerinde… Suç Dehaları / Kaçaklar. 0 Yorum. Suç Dehaları serisinin ikinci kitabı "SUÇ DEHALARI KAÇAKLAR" çıktı. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori... Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. 30 TL. Osiris Projesi klonları artık özg ... Suç Dehaları / Kaçaklar - Gordon Korman | kitapyurdu.com ... . 30 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Suç Dehaları serisinin ikinci kitabı "SUÇ DEHALARI KAÇAKLAR" çıktı. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hâlâ peşlerinde… 24.90 TL. Suç Dehaları serisinin ikinci kitabı "SUÇ DEHALARI KAÇAKLAR" çıktı. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… 9789752208513. 394123. Suç Dehaları Kaçaklar. Bilgi Yayınevi. 24.00. Suç Dehaları Kaçaklar. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. 21 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Kaçaklar- Suç Dehalarıgordon Korman, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 27 TL indirimli fiyatla. Kaçaklar- Suç Dehaları/Gordon Korman. Ürün Puanı: Yükleniyor... 22.50 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. 30 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. 24 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Roman-Öykü. Kaçaklar- Suç Dehaları. Kaçaklar- Suç Dehaları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ana Sayfa. Kaçaklar suç Dehaları. Kaçaklar suç dehaları. Barkod 9...