flyfishingwingshootingexpo.com

Oflu Hayriye’nin Köpeği

YAYIN TARİHİ 2020-02-03
DOSYA BOYUTU 7,61
ISBN 6052199268
DİL TÜRK
YAZAR Saliha Şahin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Oflu Hayriye’nin Köpeği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Saliha Şahin. Okumak Oflu Hayriye’nin Köpeği çevrimiçi şimdi çok kolay!

Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye’ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye’nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Acımıyordu bu insanlara. Gereksiz bir tebessümle kendi kendine konuşanlar, hâlinden memnun boş boş bakınanlar, yanındakiyle laflayarak yürüyenler, keskin havlamalarla irkiliyor, dünyanın o kadar da güvenli bir yer olmadığını, hep tetikte yaşamak gerektiğini hatırlıyorlardı. Yoldan geçenlerin ürkmüş suratlarını görünce Hayriye kocasının karşısında yamulan kendi suratını hatırlıyor, onları korkutan köpeği kontrolü altına alınca teselli buluyordu. Şu ürkmüş yüzlerle kendi yüzü arasında bir benzerliğin olmadığına o anlarda kanaat getiriyordu.Oflu Hayriye’nin Köpeği, hayatın içinde saklanmış olan mizah kırıntılarını incelikli bir dille ortaya çıkarıyor. Saliha Şahin sadece mizahı bulmakla kalmıyor, onunla birlikte çıkagelen hüznü yakalayıp neşenin yanına yerleştiriveriyor. Gülmekle ağlamak ayrılmaz iki parça hâline geliyor o zaman. Sahici oluyor hayat.

... tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu ... Oflu Hayriye'nin Köpeği Saliha Şahin ... . İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. 9.75 TL. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. 11.25 TL. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara ola ... Oflu Hayriye'nin Köpeği | benlikitap.com ... . İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Şu ürkmüş yüzlerle kendi yüzü arasında bir benzerliğin olmadığına o anlarda kanaat getiriyordu. Oflu Hayriye'nin Köpeği, hayatın içinde saklanmış olan mizah kırıntılarını incelikli bir dille ortaya çıkarıyor. Yorum Yaz. Oflu Hayriye'nin Köpeği 447667 Şule Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/oflu-hayriyenin-kopegi. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Saliha Şahin. Kitap Tanıtımı. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata, insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu. Arkadaşa ihtiyacı olmayan Oflu Hayriye'ye köpeği yetiyordu. İri hayvan sokaktan geçenlere havladığında Hayriye'nin hayata insanlara olan öfkesine tercüman oluyordu....