flyfishingwingshootingexpo.com

Amok Koşucusu

YAYIN TARİHİ 2019-05-10
DOSYA BOYUTU 8,11
ISBN 6052280652
DİL TÜRK
YAZAR Stefan Zweig
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Amok Koşucusu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okumak Amok Koşucusu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hindistan’dan yola çıkan bir transatlantiğin içinde herkesten saklanarak yalnızca geceleri güverteye çıkan bir doktor, zora düşmüş kendisine “yardım” için başvuran çok zengin bir kadının talebini geri çevirir. Kadının zengin ve kibirli olmasından dolayı gururuna yenik düşmüştür. Bunun üzerine duyduğu vicdan azabıyla hatasını telafi etmenin yollarını ararken, içinde büyüyüp duran amansız pişmanlığının pençesine düşer ve önüne çıkan her şeyle birlikte en sonunda kendisini de yok edeceği bir koşu tutturur.

...gençlik yıllarından beri meşgul eden bir kavramdı ... 11: KİTAP YORUMU: Amok Koşucusu - Cahil Okur ... . Amok koşucusu psikolojik bir rahatsızlığın adı; delicesine koşmak, önüne gelen her şeyi yok ederek ilerlemek anlamına geliyor. Kitap 7 farklı, orta uzunlukta hikayeden oluşuyor. Amok Koşucusu - Stefan Zweig Goodreads 4.14 gokii: 4.5. "Amok koşucusu iseniz uzun süre cezasız kalmanız olanaksızdır, eninde sonunda yere düşmeye mahkumsunuzdur ". MERHABALAR, KİTAPLARIM OLMADAN ASLA TAKİPÇİLERİ ... Amok Koşucusu - Ekşi Sözlük ... . MERHABALAR, KİTAPLARIM OLMADAN ASLA TAKİPÇİLERİM; "On gündür tek bir kelime bile konuşmadım. Aslında yıllardır... Artık o kadar zor geliyor ki bu... bir şekilde intihar veya ölümle sonuçlanan yedi(bir çöküşün öyküsü, madalya, bezginlik, amok koşucusu,ay ışığı sokağı, leporella, leman gölü kıyısındaki olay)hikayeden oluşan stefan zweig eseri. Öylesine sevmeli insan, Zweig'in Amok Koşucusu gibi. Ve öylesine ölmeli bu yolda, Hiç sevilmemiş biri gibi. Amok Koşucusu'nun tanrısından biraz bahsetmek isterim. ...Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın son birkaç yıldaki durumunu ifade eden bir kavram olarak kullandı "Amok koşucusu" tabirini. Ne demek amok koşucusu? Amok hastalığı diye bir hastalık var. Amok Koşucusu - Stefan Zweig Kitap: Amok Koşucusu Orijinal Adı: Der Amoklaufer Yazar: Stefan Zweig, Çeviri: İlknur Özdemir... İsmi kadar ilginç, Amok Koşucusu… Açıkçası başlamadan önce hakkında sıkıcı olduğuna dair yorumlar duymuştum. En azından benim Amok Koşucusu yorumum böyle. 6.30 TL. Amok Koşucusu, tutkunun esiri olan, pişmanlıklar içinde kıvranan ve vicdanını rahatlatabilmek için verdiği sözü tutmak üzere hayatını ortaya koyan bir adamın öyküsü. 11.70 TL. *. Kitaba adını da veren öykünün kahramanı, hastalık derecesine varan tutkularının esiri olan bir doktor, amok koşusunu işte böyle tanımlıyor: öykülerdeki diğer karakterler de aslında birer amok... Orjinal adı: Der Amoklaufer. Tür: Psikolojik. Sayfa Sayısı: 191. Yayınevi: Can Yayınları. Çeviri: İlknur Özdemir. Basım Yılı: 2014 (14. Basım). Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. amok koşucusu amok koşucusu - Dünya Sözlük. başlığa ait ilk tanım amarok tarafından 2009-04-22 10:32:00 tarihinde girilmiştir. amok koşucusu. Amok Koşucusu''nda yer alan öykülerin ortak izle...