flyfishingwingshootingexpo.com

Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8

YAYIN TARİHİ 2020-01-09
DOSYA BOYUTU 5,85
ISBN 6050832198
DİL TÜRK
YAZAR Nehir Aydın Gökduman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nehir Aydın Gökduman. Okumak Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Boyacı Çocuk, kocaman bir şehirde yaşamaktadır. Her gün karşılaştığı, ayakkabılarını boyadığı amcalara, boya yaparken bir masal anlatır. Bu masalda baykuşlar, ağaçkakanlar, denizleri kirleten insanlara mürekkep fırlatan mürekkep balıkları ve daha neler neler vardır. Çocuk, bir gün uzaktaki bir adaya gitmeyi ve masalını orada anlatmayı ister. Peki Boyacı Çocuk, o adaya gerçekten gidebilecek mi?Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine götürecek. Makinelerin yönettiği şehirler, bulutların üstünde dolaşan çocuklar, misafirsever kediler ve daha pek çok kahraman, maceralarıyla seni öykülerin içine çekecek!

...arklı 10 öyküyleseni hayallerin ötesine götürecek ... Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8 Nehir Aydın... - GittiGidiyor ... . 6.57 TL. Peki Boyacı Çocuk, o adaya gerçekten gidebilecek mi? Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyleseni hayallerin ötesine götürecek. 5.51 TL. Peki Boyacı Çocuk, o adaya gerçekten gidebilecek mi? Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine götürecek. En Popüler Çocuk Kitapları. Adım Adım Bebek Eğitim Seti 21.Ay117,60 TL8 satıc ... Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8 - Nehir Aydın Gökduman ... . Adım Adım Bebek Eğitim Seti 21.Ay117,60 TL8 satıcı, en ucuz 117 TL. Türkü Çocuk9,55 TL5 satıcı, en ucuz 9,55 TL. Roman-Öykü kategorisinde yer alan Nehir Aydın Gökduman - Resmin İçindeki Çocuk - Öykü Makinesi 8 kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile....