flyfishingwingshootingexpo.com

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları

YAYIN TARİHİ 2020-01-13
DOSYA BOYUTU 8,1
ISBN 6056895388
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Stephen Hawking ve Evrenin Sırları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Stephen Hawking ve Evrenin Sırları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hawking, 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde, aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. Vücudu yavaş yavaş tekerlekli sandalyenin sınırlarına çekilirken bile beyni evrende özgürce dolaşabiliyordu. Bu durum olağanüstü bir yaşamın paradokslarından sadece biriydi.Bilinmeyen binlerce sorunun cevabını ararken aslında tüm soruların tek bir cevapta birleşebileceğini keşfetti: Her Şeyin Teorisi... Bu teori hem “Evren nasıl oluştu?”, “Evren doğmadan önce ne vardı?” gibi soruları yanıtlarken aynı zamanda gündelik hayatımızda kuantum boyutunda gerçekleşen olaylara da açıklama getiriyordu.Bu kitap kara delikler, Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein’dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking’in hikayesini anlatıyor. Okurken Hawking’in evreninde keyifli bir seyahat fırsatı bulacak ve onun gözünden hayata bakabileceksiniz.

...illikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor ... Evrenin Sırları Stephen Hawking ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları. Hawking 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. ...teorisi türkçe, stephen hawking çoklu evren, stephen hawking evrenin sırları 2, stephen hawking ful.. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking bizleri evrenin yaradılışına doğru keşfe çıkarıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ... Stephen Hawking ile Evrenin Sırları | Belgesel - YouTube ... .. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking bizleri evrenin yaradılışına doğru keşfe çıkarıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Bu kitap kara delikler büyük patlama paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen stephen hawking'in hikayesini... ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. 12.50 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kolektif kitapları ve İKİLEM YAYINEVİ 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 10 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Hawking ve Thomas Hertog tarafından tasarlanan son teoriye göre evren sonsuz değil. Çoklu evren ve paralel evrenler. Stephen Hawking neden evrenin sonsuz olma ihtimalini sevmiyor? 10 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Stephen Hawking ve Evrenin Sırları/Kolektif. Mağaza: kitapzen....