flyfishingwingshootingexpo.com

Türkiye İçin Sırada Ne Var?

YAYIN TARİHİ 2019-07-26
DOSYA BOYUTU 6,92
ISBN 6055222765
DİL TÜRK
YAZAR David Brewer Eddy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Türkiye İçin Sırada Ne Var? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır David Brewer Eddy. Okumak Türkiye İçin Sırada Ne Var? çevrimiçi şimdi çok kolay!

David Brewer Eddy’nin 1913’te yayımladığı bu kitap erken misyoner çalışmalarındaki temel motivasyonu, hedef ve yöntemleri açığa çıkaran içeriden bir çalışma olarak kuşkusuz bir kült değeri taşıyor. Eddy’nin Anadolu’da aktif olarak çalışan misyoner hücre ve istasyonları tarafından periyodik olarak gönderilen raporlardan yola çıkarak hazırladığı bu eserde temel amaç bu uğurda yola çıkanlara, sürece bilfiil katılanlara ve beklenilen sonuca bir an önce erişmek için gayret gösterenlere kayda değer bir düzeyde rehberlik etmek şeklinde özetlenebilir.Kitapta tarihsel verileri altüst etme ve misyoner yetiştirme süreçlerini takip etmek için bir tür manipülasyon olarak da görülebilecek pek çok nokta yine dikkatli okuyucuların gözünden kaçmayacak şekilde işlenmekte ve birtakım çıkarımlarda bulunulmaktadır. Yazarın “Jön Türk Devrimi”ne olan muhabbeti, II. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri, Ermeni sorunu henüz daha rüşeym hâlindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları, Türkiye’deki dinî hayatın İslami veçheleri hakkında Müslümanları töhmet altında bırakan suçlayıcı ifadeleri olmakla birlikte misyoner müfredatının nasıl kurgulandığını ve sahada nasıl işlendiğini görmek açısından bütün bu satırların olduğu gibi Türk okuyucusuna ulaştırılmasını, hem ahlaki hem de nesnel bir çaba olarak değerlendirmek gerekir.

...heleri... Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek ... Türkiye İçin Sırada Ne Var? En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . David Brewer Eddy'in ölümsüz eseri Türkiye İçin Sırada Ne Var? hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. 18.53 TL. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri, Ermeni sorunu henüz daha rüşeym hâlindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları, Türkiye'deki dinî hayatın... 19.50 TL. ...2. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan ... Türkiye İçin Sırada Ne Var? | bkmkitap.com ... ... 19.50 TL. ...2. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri, Ermeni sorunu henüz daha rüşeym halindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları, Türkiye'deki dini hayatın... 19.50 TL. ...2. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri, Ermeni sorunu henüz daha rüşeym halindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları, Türkiye'deki dini hayatın... Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri Ermeni sorunu henüz daha rüşeym hâlindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları Türkiye'deki dinî hayatın İslami veçheleri... ...2. Abdülhamid hakkında yer yer hezeyan sayılabilecek suçlayıcı ifadeleri, Ermeni sorunu henüz daha rüşeym halindeyken bile yaptığı cesur ve subjektif yorumları, Türkiye'deki dini hayatın İslami veçheleri......