flyfishingwingshootingexpo.com

Akşam Yazıları

YAYIN TARİHİ 2019-09-27
DOSYA BOYUTU 9,18
ISBN 6058039711
DİL TÜRK
YAZAR Yunus Develi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Akşam Yazıları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yunus Develi. Okumak Akşam Yazıları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Akşam Yazıları, annelerin çocuklarını bir gazoza kandırabildiği, çocukların da ancak bir gazozluk numaralarının bulunduğu yani ekmeğin üzerine Sana yağı sürüldüğü, bir zeytinin de iki defada yendiği yıllardan başlıyor; insanların kalplerini yitirip oyunu, sadece yüzleriyle sürdürdüğü yıllara değin sürdürüyor anlatıyı. Bu zaman dilimini, bazen anlatıcının bazen kahramanın iç konuşmalarıyla, bazen metinler arası geçişlerle, isimler ve mekânlarla günlerin çetelesini tutarak ama akşam mahmurluğunu hep üzerimizde taşıyarak yaşıyoruz. 

...zıları, Seni Seviyorum Mesajları... İyi akşamlar ... İstemiyorum Güneş Batsın, İstemiyorum Akşam Olsun. ... . Bu akşam anladım ki, bir insan bir diğer insana bazen hayata bağlandığından çok daha kuvvetli bağlarla sarılabilirmiş. Yıllık Yazıları. 28.04.2020 16:19. Onlar bile senden ayrılmak istemiyorlar. Akşamın güzel ve iyi olsun. Akşam olunca gökyüzündeki yıldızlar seni gördüğü zaman kıskançlıktan çatlasın bizden güzelmiş diye. Yıldızım iyi akşamlar. Düşünce Yazıları. H ... Akşam Sözleri, Akşam Mesajları, İyi Akşamlar... - Pek Güzel Sözler ... . Yıldızım iyi akşamlar. Düşünce Yazıları. Hayat çok kısa. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya. Bak yine akşam oldu. Mutlu akşamlar. Nasıl Güneş Batmadan Akşam Olmazsa; Basının Elinden Özgürlüğü Alınmadan Da Diktatörlük Olmaz. Gününü faydalı bir şekilde kullanmayı bilen insan için asıl mutluluk, akşam vaktinde gelir. Mutlu Akşamlar. Akşam olur, gün eskir, eskimeyen bir şey varsa hayata dair, biri yarın, biri umut, biri de sevgidir... Bu güzel akşam saatinde, mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalmanız dileğiyle. ...Sözler, Akşam İle İlgili Mesajlar, En Güzel Akşam Sözleri, Yeni Akşam Mesajları yer almaktadır. Anneler Günü Mesajları. Araba Arkası Yazıları. Arkadaşlık Sözleri. Arkadaşa Günaydın Mesajları. Köşe yazarları. Hürriyet, Milliyet, Sözcü, Sabah, Yeni Şafak, Star ve birçok gazetenin köşe yazarlarının günlük köşe yazılarına erişebileceğiniz Gazete Oku köşe yazarları sayfamızdır. Burada arkadaşa sevgiliye iyi akşamlar mesajları kısa olacak şekilde okuyabilirsiniz. Hikaye olmadan bir film olmaz.Bir iyi akşamlar mesajı almadan güzel bir akşam olmaz. Mutluluk huzur dolu akşamlar sevgiler. "Şükür etmedikten sonra dünyaları yesen ne fayda!.. Sayfanın Konusu:iyi akşamlar mesajı dosta,iyi akşamlar mesajı arkadaşa,iyi akşamlar mesajı arkadaşlara,akşam Hayat çok kısa. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya. Bak yine akşam oldu. Her sabah he...