flyfishingwingshootingexpo.com

Akşam Yazıları

YAYIN TARİHİ 2019-09-27
DOSYA BOYUTU 7,18
ISBN 6058039711
DİL TÜRK
YAZAR Yunus Develi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Akşam Yazıları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yunus Develi. Okumak Akşam Yazıları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Akşam Yazıları, annelerin çocuklarını bir gazoza kandırabildiği, çocukların da ancak bir gazozluk numaralarının bulunduğu yani ekmeğin üzerine Sana yağı sürüldüğü, bir zeytinin de iki defada yendiği yıllardan başlıyor; insanların kalplerini yitirip oyunu, sadece yüzleriyle sürdürdüğü yıllara değin sürdürüyor anlatıyı. Bu zaman dilimini, bazen anlatıcının bazen kahramanın iç konuşmalarıyla, bazen metinler arası geçişlerle, isimler ve mekânlarla günlerin çetelesini tutarak ama akşam mahmurluğunu hep üzerimizde taşıyarak yaşıyoruz. 

... bu. Güzel bir günün ardından güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle iyi akşamlar ... İstemiyorum Güneş Batsın, İstemiyorum Akşam Olsun. ... . Ben ki her akşam yatağımda onu düşünüyorum. Sıcacık evlerinizde, sıcacık yüreklerle. Huzur, sevgi ve mutlulukla geçecek bir akşam dileğiyle.. Hayırlı Huzurlu Akşamlar. Akşamınız ne kadar karanlık olursa olsun. Yarınlarınız hep aydınlık olsun.. Akşamlarımıza anlam katmak amacı ile iyi kşamlar sözlerini yazımız d hazırladık. Ayrıca sayfamız da ; İyi Akşamlar Sözleri Dini, İyi Akşamlar Sözleri Komik, İ ... Akşam Sözleri, Akşam Mesajları, İyi Akşamlar... - Pek Güzel Sözler ... . Ayrıca sayfamız da ; İyi Akşamlar Sözleri Dini, İyi Akşamlar Sözleri Komik, İyi Akşamlar Sözleri Resimli, İyi Akşamlar... Ana Sayfa Güzel Mesajlar İyi Akşamlar Mesajları , İyi Akşamlar Sözleri Dostlara , Güzel Bir Akşam... İyi Akşamlar Mesajları. Herkeze sevgi dolu huzur dolu bir aksam diliyorum ıyi aksamlar. Huzurlu, mutlu, sağlıklı, bereketli, sevgi dolu, birlikte, beraberce geçireceğiniz güzel bir akşam olsun. Sözleri, Seni Seviyorum Me...