flyfishingwingshootingexpo.com

Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ?

YAYIN TARİHİ 2019-12-19
DOSYA BOYUTU 7,29
ISBN 6052790984
DİL TÜRK
YAZAR Neslihan Yalçın
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Neslihan Yalçın. Okumak Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga’nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Okulöncesi dönemine uygun bir içerikle hazırlanan seride minik okurlarımız soru sormanın ve öğrenmenin en keyifli yanlarını keşfedecek.Kuluçkadan tohumların yayılışına, karıncaların yaşamından toprak altı dünyasına kadar doğaya dair en ilgi çeken detaylar eğlenceli hikâyeler eşliğinde okurlarını bekliyor...Havuç severler buraya! Ege yetiştirdiği havuçları saymaya başlar. Bir, iki, üç… Peki dördüncüsü nerede? Toprak altındaki yaşamla ilgili eğlenceli bir öykü!Setin Kitapları 1) Kayıp Tavuk Nerede? 2) Tohumlar Nasıl Yayılır?3) Çekirdekler Nerede? 

...n sökmeye karar verirler. Ama onları bir sürpriz beklemektedir ... Erdem Ege ile Gaga Havucu Kim Yedi 532919 | Trendyol ... . Neslihan Yalçın. Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Okulöncesi dönemine uygun bir içerikle hazırlanan seride minik... Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Havuç severler buraya! Ege yetiştirdiği havuçları saymaya ... EGE İLE GAGA | HAVUCU KİM ALDI | TRT ÇOCUK - YouTube ... . Havuç severler buraya! Ege yetiştirdiği havuçları saymaya başlar. Bir, iki, üç… Ege ile Gaga Havucu Kim Yedi Erdem Çocuk 9786052790984 Kolektif. Erdem Yayınları Ege ile Gaga Kayıp Tavuk Nerede? Erdem Yayınları Ege ile Gaga Boncuklar Nereye Gitti? Kitap Hakkında. Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Okul öncesi dönemine uygun...