flyfishingwingshootingexpo.com

Sanal Zombi Anneannem

YAYIN TARİHİ 2019-09-24
DOSYA BOYUTU 9,36
ISBN 6052031889
DİL TÜRK
YAZAR Güzin Öztürk
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sanal Zombi Anneannem PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Güzin Öztürk. Okumak Sanal Zombi Anneannem çevrimiçi şimdi çok kolay!

Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz DOĞAL YAŞAM lütfen!Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Şey, aslında fizik olarak azıcık yaşlı (ne de olsa 75 yaşında!) görünse de, saatlerce internette sörf yapıp, arkadaşlarıyla Dragon Salva oyunu oynayacak kadar ruhu genç biri o. Fazla değil, son model bir cep telefonu satın alana kadar hiç de böyle biri değildi aslında. Diğer tüm anneanneler gibi örgü örüp, yemek pişirip torunuyla vakit geçirmeye bayılırdı. İşte ne olduysa sanal âleme daldıktan sonra oldu. Teknoloji Lülü’yü adeta kendine esir aldı. İşin daha da kötüsü, 10 yaşındaki internet zombisi torunu bile onun hızına yetişmekte zorlanıyor. İki zombi aynı çatı altında buluşunca gerçek dünyayı unutuyor, başlarına akla gelmedik kazalar geliyor… Biri bu gidişata dur demeli! Neyse ki torunu, Anneanne Lülü’nün eski sıcaklığını özledi de, onu bu bağımlılığından kurtarmak için bir şeyler yapmaya kararlı görünüyor...Ödüllü yazar Güzün Öztürk’ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan’ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisindeki yerini alıyor. Teknolojinin içine doğan Z kuşağı çocukları ile onları şaşkınlık, hayranlık ve belki de birazcık kıskançlıkla takip etmeye çalışan ebeveynlerinin ve hatta aile büyüklerinin çatışmalarını komik bir hikâyede buluşturan yazar; 3T (telefon, tablet, televizyon) üçgeninde kaybolma tehdidi ile karşı karşıya kalan gelecek nesillerin aydınlığa çıkması için küçük bir fitil ateşliyor. Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan okuruna ayna tutarak, kendi hayatlarını sorgulamaları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

...al yaşam lütfen! Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor ... Sanal Zombi Anneannem, Güzin Öztürk Fiyatı ve... | Kitap365.com ... . Şey, aslında fizik olarak azıcık yaşlı... Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları anı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan okuruna ayna tutarak... Sanal Zombi Anneannem bağımlısı çocuklara günde bir doz doğal yaşam lütfen! Diğer tüm anneanneler gibi örgü örüp, yemek pişirip torunuyla vakit geçirmeye bayılırdı. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâye ... Sanal Zombi Anneannem - YouTube ... . Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Sanal Zombi Anneannem incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sanal Zombi Anneannem. Sanal Zombi Anneannem, dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların ...