flyfishingwingshootingexpo.com

5 Adımda En İyi Fikri Bulmak

YAYIN TARİHİ 2019-09-18
DOSYA BOYUTU 5,72
ISBN 6052314234
DİL TÜRK
YAZAR James Webb Young
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır James Webb Young. Okumak 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nasıl olur da ilk baskısını 1940’larda yapmış bir kitap, bugünün en parlak yaratıcıları için bu kadar önemli olabilir? James Webb Young’ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? Elinizdeki kitap, yayınlandığından beri, binlerce reklamcıya, zihinlerinin içindeki bariyerleri aşıp yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları için yol gösterdi. Şairlerden ressamlara, bilim insanlarından mühendislere kadar birçok profesyonel heyecan verici fikirler üretebilmek için bu özlü ve güçlü kitaptan faydalandı. Reklamcılığın büyük ustalarından James Webb Young’ın benzersiz tecrübe ve zekâsı, içinizdeki o büyük, bir türlü ulaşamadığınız fikirleri keşfetmenize yardım edecek, yaratıcılığınızın önündeki gizem perdesini sonsuza kadar kaldıracak. 

...şu anda satışta değildir. Ürün Adı: 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak ... 5 Adımda İyi Fikir Nasıl Bulunur? - CEOtudent ... . Mağaza: Fırsat Kapında. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak itibaren James Webb Young. En İyi Diller. Türkçe İngilizce Kürtçe Türkçe, İngilizce Almanca. James Webb Young?ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 15 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmay ... "İyi Fikir Nasıl Bulunur?" Sorusunun Yanıtı, 5 Adımlı Bir Yöntem » Beyn ... . James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 12 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 15 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? James Webb Young. Kitap Tanıtımı. Nasıl olur da ilk baskısını 1940'larda yapmış bir kitap, bugünün en parlak yaratıcıları için bu kadar önemli olabilir? James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 10.33 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 10.05 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 12.45 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 12 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl...