flyfishingwingshootingexpo.com

Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9

YAYIN TARİHİ 2020-01-09
DOSYA BOYUTU 11,19
ISBN 6050832204
DİL TÜRK
YAZAR Nehir Aydın Gökduman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nehir Aydın Gökduman. Okumak Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bülbül ve Karga, yemyeşil bir ormanda yaşamaktadır. Bir gün Bülbül şarkı söylerken Karga ona eşlik eder. Şarkıyı, ormandaki hayvanlar çok beğenirler. O günden sonra Karga ile Bülbül, muhteşem bir ikili olur ve şarkılarını şehre giderek orada söylemek isterler. Bir gün birlikte şehirde şarkı söylerken başlarına hiç ummadıkları bir olay gelir. Acaba mutlu oldukları ormanlarına tekrar dönebilecekler mi?Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine götürecek. Makinelerin yönettiği şehirler, bulutların üstünde dolaşan çocuklar, misafirsever kediler ve daha pek çok kahraman, maceralarıyla seni öykülerin içine çekecek!

...arga ona eşlik eder. Şarkıyı, ormandaki hayvanlar çok beğenirler ... Kuşların Şarkısı-Öykü Makinesi 9 ... . Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9. Bülbül ve Karga, yemyeşil bir ormanda yaşamaktadır. Bir gün Bülbül şarkı söylerken Karga ona eşlik eder. Şarkıyı, ormandaki hayvanlar çok beğenirler. Nehir Aydın Gökduman. Bülbül ve Karga, yemyeşil bir ormanda yaşamaktadır. Bir gün Bülbül şarkı söylerken Karga ona eşlik eder. Şarkıyı, ormandaki hayvanlar çok beğenirler. Kuşların Şarkı ... Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9 | Nezih ... . Şarkıyı, ormandaki hayvanlar çok beğenirler. Kuşların Şarkısı - Öykü Makinesi 9. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine ...