flyfishingwingshootingexpo.com

Kusursuz Hatalar

YAYIN TARİHİ 2019-10-12
DOSYA BOYUTU 3,16
ISBN 6052050729
DİL TÜRK
YAZAR Utku Ceren Deniz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kusursuz Hatalar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Utku Ceren Deniz. Okumak Kusursuz Hatalar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Babam beni sevseydi, her şey bambaşka olabilirdi.Gözlerim daha umutlu bakabilirdi dünyaya.İnsanları daha çok sevebilirdim.Bir erkeği daha şefkatle okşayabilirdim.Yüzüme yerleşen sert ve donuk ifade, yerini daha sevecenbir ifadeye bırakırdı. Denizler daha mavi görünür,gökyüzüne daha sıklıkla bakardım.Ayaklarımın yere ne kadar sağlam bastığıylailgilendiğim zamanları, çiçek büyütmekle harcardım.Tek başınalığımın krallığına birini alırkenbu kadar fazla düşünmezdim. Kaç yaşına gelirsem geleyim,hep eksik hissetmezdim. Ne kadar sevilirsem sevileyim,göğüs boşluğumdaki açlık hissiyle hep daha fazlasını istemezdim. Babam beni sevseydi eğer, sırtımı ona yaslayıp dinlenebilirdim.Ölüme koşan atlar gibi durmadan koşarakharcamazdım hayatımı. Babam beni sevseydi,belki masal okurdu bana. Belki masallara inanarak büyür vekendi masalımı yaratacak gücü bulurdum kendimde.İşte o zaman, hayatın gerçekleri belki bu kadar acıtmazdı.Babam beni sevseydi, insanları silerken birkaç defa düşünürdüm. Kimseye eyvallahı olmayan bir edayla, göstermelik bir dik duruşla hayata kafa tutmazdım. Güçlü rolü yaparken,yanlışlıkla güçlü olmazdım. Babam beni sevseydi,kendimi sevmek için hayatımın yarısını harcamazdım.Babam beni sevseydi, her şeye rağmen onun elini tutarve onunla iblislerin arasına bile dalardım.Çünkü babasının sevdiği bir kız çocuğu,babasının elini en tenha karanlıklarda bile bırakmaz.

...lar. Kevser yeniçulha Kusursuz Hatalar'ı inceledi ... Kusursuz Hatalar Kitap Özeti Utku Ceren Deniz | Evvel Cevap ... . Utku Ceren Deniz. Babam beni sevseydi, her şey bambaşka olabilirdi. Gözlerim daha umutlu bakabilirdi dünyaya. İnsanları daha çok sevebilirdim. Bir erkeği daha şefkatle okşayabilirdim. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786052050729. 436226. Kusursuz hatalar. Dokuz yayınları. 12.60. Read Bölüm 13: Acı from the story Kusursuz Hatalar by minervagibi (Minerva) with 3,366 reads. wattys2017, kasaba, aldatma. Multimedia Savaş ve ... Kusursuz Hatalar - Utku Ceren Deniz | kitapyurdu.com ... . wattys2017, kasaba, aldatma. Multimedia Savaş ve Güneş❣ Keyifli o... Utku Ceren Deniz. Babam beni sevseydi, her şey bambaşka olabilirdi. Gözlerim daha umutlu ba...