flyfishingwingshootingexpo.com

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış

YAYIN TARİHİ 2019-04-15
DOSYA BOYUTU 11,44
ISBN 6052048825
DİL TÜRK
YAZAR İsmail Tekbaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İsmail Tekbaş. Okumak Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:Dönüşüm veya Yok Olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. Araştırmalara göre dijitalleşmeden en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı?Dijital teknolojiler ile tetiklenen 4. sanayi devriminin inşa edildiği bugünlerde, yapay zekâ, robot kullanımı, otonom araçlar, 3D yazıcılar, nanoteknoloji ve bilimin diğer alanlarındaki gelişmeler insanlığın ve toplumun dönüşüm sürecine işaret ediyor. Bu gelişmelerin iş yapış şekillerimizi değiştirmesi, bazı mesleklerin tamamen yok olması, bazılarının ise daha fazla gelişecek olmasının yanı sıra, gelecekte bugün hiç bilmediğimiz meslek dallarını ortaya çıkaracağı da kaçılmaz bir gerçekliktir.Mali müşavir İsmail Tekbaş bu kitabında Yapay Zekâ, RSO, Big Data, Artırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Blockchain, IoT gibi teknolojik gelişmelerin muhasebeciliğe etkisini sorguluyor. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.

...inci sırada. sahip bu mesleğin yok etmek için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik ... . ...99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımı ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve... ... . Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik....