flyfishingwingshootingexpo.com

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış

YAYIN TARİHİ 2019-04-15
DOSYA BOYUTU 10,75
ISBN 6052048825
DİL TÜRK
YAZAR İsmail Tekbaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İsmail Tekbaş. Okumak Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:Dönüşüm veya Yok Olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. Araştırmalara göre dijitalleşmeden en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı?Dijital teknolojiler ile tetiklenen 4. sanayi devriminin inşa edildiği bugünlerde, yapay zekâ, robot kullanımı, otonom araçlar, 3D yazıcılar, nanoteknoloji ve bilimin diğer alanlarındaki gelişmeler insanlığın ve toplumun dönüşüm sürecine işaret ediyor. Bu gelişmelerin iş yapış şekillerimizi değiştirmesi, bazı mesleklerin tamamen yok olması, bazılarının ise daha fazla gelişecek olmasının yanı sıra, gelecekte bugün hiç bilmediğimiz meslek dallarını ortaya çıkaracağı da kaçılmaz bir gerçekliktir.Mali müşavir İsmail Tekbaş bu kitabında Yapay Zekâ, RSO, Big Data, Artırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Blockchain, IoT gibi teknolojik gelişmelerin muhasebeciliğe etkisini sorguluyor. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.

... birisi de muhasebeciler. Muhasebenin dijital dönüşümü ile beraber, mali müşavirlerin hayatlarında birçok şey değişiyor ve bu değişim tamamen onların faydasına ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik ... . ...Mali Mühendislik; Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. devamını oku.. Kategori : İşletme - Muhasebe. % 30. indirim. ...Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. Bu meslek gruplarından birisi de muhase ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve... ... . Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. Bu meslek gruplarından birisi de muhasebeciler. Muhasebenin dijital dönüşümü ile beraber, mali müşavirlerin hayatlarında birçok şey değişiyor ve bu değişim tamamen onların faydasına. ...Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış, Ceres 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. Yayın Danışmanı ve İçerik Yöneticisi Sayın Mürsel Çavuş İle Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik kitabı üzerine konuştuk. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. İsmail Tekbaş. Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı: Dönüşüm veya yok olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. ...Dönüşümü ve Mal...