flyfishingwingshootingexpo.com

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği

YAYIN TARİHİ 2019-10-10
DOSYA BOYUTU 4,2
ISBN 6057716224
DİL TÜRK
YAZAR Özgü Güler
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özgü Güler. Okumak Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.“Etkin Öğrenme Serisi” ilk kitabı olan “Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği” belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Ders çalışman gerekirken gündüz düşleri kurmak konusunda kendini nasıl durduracağına. Ç.A.Y. (Çalış Ama Yorulma) Tekniği ile saatlerce çalışmayı başarırken derslerden bıkmamak aksine bilgi almayı zevkli hale getirmek mümkün.

...nı yaşadığı bir soruna ışık tutuyor ... Zamanı Yönetmek İsteyenlere 9 Etkili Yöntem - CEOtudent ... . "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencile ... Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği ... .A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Özgü Güler. "Etkin Öğrenme Serisi" ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla... Etkili Zaman Yönetimi İçin Bilmeniz Gereken 8 Püf Nokta. Zamanı Yönetmek İçin Nereden Başlarız? Zamanı etkin bir biçimde kullanmak için öncelikle bir günde, yani 24 saatte ne yapıyoruz?...