flyfishingwingshootingexpo.com

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği

YAYIN TARİHİ 2019-10-10
DOSYA BOYUTU 8,39
ISBN 6057716224
DİL TÜRK
YAZAR Özgü Güler
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özgü Güler. Okumak Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.“Etkin Öğrenme Serisi” ilk kitabı olan “Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği” belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Ders çalışman gerekirken gündüz düşleri kurmak konusunda kendini nasıl durduracağına. Ç.A.Y. (Çalış Ama Yorulma) Tekniği ile saatlerce çalışmayı başarırken derslerden bıkmamak aksine bilgi almayı zevkli hale getirmek mümkün.

... Tonguç Komisyon. Zamanımı Yönetiyorum ÇAY Tekniği Etkin Öğrenme Serisi Tonguç Akademi | 9786057716224 ... Zamanı Yönetmek İsteyenlere 9 Etkili Yöntem - CEOtudent ... . Tonguç 2020 Zamanımı Yönetiyorum Ç.A.Y. Tekniği Etkin Öğrenme Serisi Özgü Güler Tonguç Akademi. Bu tanıtım yazısındaTONGUÇ AKADEMİ tarafından basılan, Özgü Güler'ın Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği adlı kitabı tanıtacağımız. Bültenimizde "zamanı etkili kullanma ve yönetme" ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Zaman denetimi yapmak düzgün ve ters giden şeyler üzerinde konuşma ve düşünme fırsatıdır. 97860577 ... Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği ... . Zaman denetimi yapmak düzgün ve ters giden şeyler üzerinde konuşma ve düşünme fırsatıdır. 9786057716224. 781011. .Özgü Güler Ç.A.Y. Tekniği Etkin Öğrenme Serisi. *Etkin Öğrenme Serisi* ilk kitabı olan *Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği* belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Kollektif, Özgü Güler. "Etkin Öğrenme Serisi" ile hedeflediğin başarı...