flyfishingwingshootingexpo.com

6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı

YAYIN TARİHİ 2019-06-11
DOSYA BOYUTU 9,41
ISBN 6057568984
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

6’dan 7’ye eksiksiz geçmenin yolu! Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. Yeni nesil MEB müfredatı ve yayımlanan örnek sorulara %100 uyumlu olarak hazırlanan 6’dan 7’ye hazırlık kitabımız, 7. sınıf konu başlıklarının 5. ve 6. sınıftaki öğrenme alanlarıyla ilgili olanlarını tekrar etmeni sağlayacak. Çalışma kitabımızda başlıca; Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantıksorularıyla, Matematik dersinde formüllerin öncül olarak verildiği sayısal analiz ve günlük yaşam durumunu sorgulayan soru tipleriyle, Fen Bilimleri dersinde ise deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorularla karşılaşacaksın. 5 ve 6. sınıftaki konularla ilgili testleri çözerek yanlış yaptığın veya boş bıraktığın sorular varsa TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız sayesinde çözüm videolarını izleyip eksiğini kapatacaksın. 6’dan 7’ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın.

...çenekleri ile Tonguç Mağaza'dan satın alabilirsiniz ... Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı | Kapıda Nakit Öde ... . Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı (1). Tonguç Akademi Yayınları 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. 25,50 TL. Ücretsiz - Aynı Gün Kargo. Tonguç Akademi Yayınları 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı - 2020. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! Alt Başlık : Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. 6 dan 7 ye Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi. 6'dan ... Tonguç 6 Dan 7 Ye - GittiGidiyor | Kitap Adı ... . 6 dan 7 ye Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. 6'd...