flyfishingwingshootingexpo.com

6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı

YAYIN TARİHİ 2019-06-11
DOSYA BOYUTU 3,85
ISBN 6057568984
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

6’dan 7’ye eksiksiz geçmenin yolu! Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. Yeni nesil MEB müfredatı ve yayımlanan örnek sorulara %100 uyumlu olarak hazırlanan 6’dan 7’ye hazırlık kitabımız, 7. sınıf konu başlıklarının 5. ve 6. sınıftaki öğrenme alanlarıyla ilgili olanlarını tekrar etmeni sağlayacak. Çalışma kitabımızda başlıca; Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantıksorularıyla, Matematik dersinde formüllerin öncül olarak verildiği sayısal analiz ve günlük yaşam durumunu sorgulayan soru tipleriyle, Fen Bilimleri dersinde ise deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorularla karşılaşacaksın. 5 ve 6. sınıftaki konularla ilgili testleri çözerek yanlış yaptığın veya boş bıraktığın sorular varsa TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız sayesinde çözüm videolarını izleyip eksiğini kapatacaksın. 6’dan 7’ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın.

...ık Kitabı kitabı Kitapçı Burada üzerinden satışta, kredi kartına taksit imkanıyla ürünleri satın alabilirsiniz ... Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı | Kapıda Nakit Öde ... . Sınav kitaplarında öncü site Kitapçı Burada. Tonguç 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-para KampanyasıStokta 2 adet16:00Bugün kargodaSon güncelleme: 5 dakika önce GittiGidiyor/Kitapalgelsin. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Hata Bildir. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebile ... Tonguç 6 Dan 7 Ye - GittiGidiyor | Kitap Adı ... . Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. 17.01 TL. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğrenecekleriniYouTubeüzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. 19 TL. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'Dan 7'ye hazırlık kitabı. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 184 sayfadan oluşan 2020 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi kitabı 19x27 ebatındadır ve yeni baskıdır. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 19 TL. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 184 sayfadan oluşan deneme hediyeli Tonguç 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı kitabı 19x27 ebatındadır ve yeni müfredata uygundur. Alt Başlık:Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri. Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı: Türkçe Matematik Fen Bilimleri PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi....