flyfishingwingshootingexpo.com

50 Soruda Maddenin Evrimi

YAYIN TARİHİ 2019-06-29
DOSYA BOYUTU 9,91
ISBN 6055888602
DİL TÜRK
YAZAR Kerem Cankoçak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 50 Soruda Maddenin Evrimi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kerem Cankoçak. Okumak 50 Soruda Maddenin Evrimi çevrimiçi şimdi çok kolay!

İtü Fizik Mühendisliği öğretim üyesi Kerem Cankoçak 50 Soruda Maddenin Evrimi’nde, “madde”yi, atomaltı parçacıklardan evrenin kısa tarihine geniş bir bağlamda, güncel araştırmalar ve problemler ışığında ele alıyor. Işınım (radyasyon) madde midir ya da biz gözlemlediğimizde, aynı anda her yerde olduğunu varsaydığımız elektronlar? Değilse, materyalist dünya anlayışı geçersiz mi kalır? Elektronların maddi varlıkları var mıdır? Bu inanılmaz küçük parçacıklar elektrik olgusundan sorumludur, ancak bildiğimiz madde tanımına hiç uymazlar. Maddi olmayan varlıklar var mıdır? Varsa, bunlara ne dememiz gerekir? Peki, insan duygu ve davranışlarının maddi temelleri var mıdır? Toplum yasaları ve fizik yasaları arasında bir bağlantı kurulabilir mi? Kaos nedir, belirlenemezci midir? İçinde yaşadığımız evren sonsuz mu? Çoklu evrenler nedir? Zamanda yolculuk mümkün mü? Bilgi maddi midir?Bilim dinin tersine, her şeyi bildiğini iddia etmez. “Bildiğimiz kadarını biliriz” der bilim. Madde bağlamında neleri bildiğimiz ve neleri henüz bilmediğimiz, bu kitapta en temel düzeyde ortaya konuyor.

...yanıtlarla Madde'yi mercek altına alıyor ... 50 Soruda Maddenin Evrimi Pdf İndir ... . Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF 50 Soruda Maddenin Evrimi! Onun için ne ?! Kerem Cankoçak tarafından kaleme alınan 50 Soruda Maddenin Evrimi Pdf Oku isimli 240 sayfadan oluşan kitap; BİLİM VE GELECEK KİTAPLIĞI yayınevinin 29/6/2019 Cumartesi.. Ürün Adı: 50 Soruda Maddenin Evrimi ... '50 Soruda Maddenin Evrimi' Çıktı! | Bilim ve Gelecek ... .. Ürün Adı: 50 Soruda Maddenin Evrimi Ürün Kodu: 9786055888602 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Kerem Cankoçak. 50 Soruda Maddenin Evrimi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Bu kitap satılmıştır. Satışta Olanlar. 50 Soruda Maddenin Evrimi. Kerem Cankoçak. Satıcı. 24 TL. İtü Fizik Mühendisliği öğretim üyesi Kerem Cankoçak 50 Soruda Maddenin Evrimi'nde, "madde"yi, atomaltı parçacıklardan evrenin kısa tarihine geniş bir bağlamda... Dizinin 18. Kitabı olan "50 Soruda Maddenin Evrimi" Prof Dr. Kerem Cankoçak soru ve yanıtlarla Madde'yi mercek altına alıyor. 'Zamanda yolculuk mümkün mü?' Bilim ve Gelecek "50 Soruda" dizisi ile bilim ve aydınlanma yolculuğuna devam ediyor. Dizinin 18. kitabı olan "50 Soruda Maddenin Evrimi" Prof Dr. Kerem Cankoçak soru ve yanıtlarla Madde'yi mercek... İtü Fizik Mühendisliği öğretim üyesi Kerem Cankoçak 50 Soruda Maddenin Evrimi'nde, "madde"yi, atomaltı parçacıklardan evrenin kısa tarihine geniş bir bağlamda... 27.20 TL. Dizinin 18. kitabı olan "50 Soruda Maddenin Evrimi" Prof Dr. Kerem Cankoçak soru ve yanıtlarla Madde'yi mercek altına alıyor. Bilim ve Gelecek "50 Soruda" dizisi ile bilim ve aydınlanma yolculuğuna devam ediyor. Dizinin 18. kitabı olan "50 Soruda Maddenin Evrimi" Prof Dr. Kerem Cankoçak soru ve yanıtlarla Madde'yi mercek... 27.20 TL. İtü Fizik Mühendisliği öğretim üyesi Kerem Cankoçak 50 Soruda Maddenin Evrimi'nde, "madde"yi, atomaltı parçacıklardan evrenin kısa tarihine geniş bir. sonraki. 50 soruda maddenin evrimi. ara. paylaş. Madde, evren, evrim h...