flyfishingwingshootingexpo.com

Biri Deney Mi Dedi ?

YAYIN TARİHİ 2019-08-05
DOSYA BOYUTU 3,45
ISBN 6058053830
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Gülten Ünal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Biri Deney Mi Dedi ? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Gülten Ünal. Okumak Biri Deney Mi Dedi ? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep – sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İNAL, bu karmaşık beceriyi, çocuk okurlarına harika bir yolla kazandırıyor. Yetişen kuşakların duygusal ve düşünsel dünyalarında beliren sorunlara, deneysel psikolojinin verilerinden yararlanarak çözüm aramaları, yaratıcı çözümler üretmeleri her ulusun kadim amaçlarından biridir. Özellikle son yüzyıllarda…“Biri Deney mi Dedi?” işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. “Bukalemun Etkisi”, “Aklımızda Yanlışlıkla Kalanlar”, “Çok mu Abartıyoruz?” gibi başlıklar altında sunulan kıymetli bilgileri, ilgi çekici bir diyalogla aktardıktan sonra “Sen de Dene” ve “Kendini Gözle” alt başlıklarıyla yaşam becerisine dönüştürmeye davet ediyor.

...sınamaya çağırıyor bu eser. Biri Deney Mi Dedi? Yeni ... Biri Deney Mi Dedi? ... . Ücretsiz Kargo. Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi, çocuk okurlarına harika bir yolla kazandırıyor. 24 TL. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. Kitap Tanıtımı. Kendi kendine yetme bağlamında bil ... Biri Deney Mi Dedi? 4540 Gülten Ünal ... . Kitap Tanıtımı. Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep - sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Biri Deney Mi Dedi?/Gülten Ünal. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. "Biri Deney mi Dedi?" işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. 30 TL. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep - sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Biri Deney Mi Dedi? Gülten Ünal. Monera Yayınları. Biri Deney Mi Dedi? - Monera Yayınları - 9786058053830 - Gülten Ünal - - Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçek....