flyfishingwingshootingexpo.com

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri

YAYIN TARİHİ 2019-05-27
DOSYA BOYUTU 5,63
ISBN 6059248648
DİL TÜRK
YAZAR Ateşan Aybars
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ateşan Aybars. Okumak Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader’lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. Vadeli piyasalarda çabaların çok defa yetersiz kaldığı ve işlemlerin kolayca, ciddi kayıplara yol açtığı bilinir. Zira yatırımcı hem pozisyonları yönetmek hem de disiplin çerçevesinde para yönetimi yapmak zorundadır. Dahası, bunlar da yetmeyebilir. Pozisyon açılırken yön ve zamanlama konusunda doğru tahmin yapılmalıdır. Oysa riski istenildiği kadar düşük tasarlanabilen stratejiler gerek kısa gerekse uzun dönem için yatırımcılara çeşitli seçenekler sunar. Yön ve zamanlama konusunda yanılsanız da kazanma olasılığınız vardır. Bu kitapta daha çok, gece uykularınızı kaçırmayacak ya da ekonomik veri açıklamalarının öncesinde strese neden olmayacak, riski düşük ve tanımlı, profesyonel tasarımlara ağırlık vereceğim. Profesyonel trader’lere istikrarlı bir biçimde iyi kazanç sağlayacak yaklaşım budur.

...ımetmektir. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri, Ateşan Aybars ... . %40. 52,00 TL. https://www.uygunkitapci.com/urun/meslek-olarak-opsiyon-islemleri. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri/Ateşan Aybars. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Doğrulama Kodu. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri". için 3 ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri ... . "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri". için 3 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Fiyat. Meslek olarak opsiyon işlemleri. Ateşan aybars. Satıcı. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyon işlemlerini... 39 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardımetmektir. İstanbul, 28 Mayıs () - Teknik analiz ve risk yönetimi uzmanı Ateşan Aybars'ın, "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" kitabı Scala Yayıncılık'tan yayınlandı. 44.20 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardımetmektir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri. Bu kitabın amacı opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak trader'lerin opsiyon işlemlerini profesyonel... Start by marking "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri by Ateşan Aybars. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri - Scala Yayıncılık - 9786059248648 - ATEŞAN AYBARS - - Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliğ. Teknik analiz ve risk yönetimi uzmanı Ateşan Aybars'ın, "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" kitabı Scala Yayıncılık'tan yayınlandı. Teknik analiz ve risk yönetimi uzmanı Ateşan Aybars'ın, "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" kitabı Scala Yayıncılık'tan yayınlandı. 52 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişk...