flyfishingwingshootingexpo.com

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi

YAYIN TARİHİ 2019-08-01
DOSYA BOYUTU 4,28
ISBN 6052541265
DİL TÜRK
YAZAR Doç. Dr. Mehmet Mert
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Mehmet Mert. Okumak Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Konu anlatımlarında kullanılan veri setleri gerçek veri setlerinden elde edilmiş olup öncelikle, yazarların yayınlanmış çalışmalarının veri setleri kullanılmıştır. GAUSS programı yardımıyla anlatılan konular için yazılmış GAUSS kodları okuyucuyla paylaşılmıştır. Ayrıca, kitapta kullanılan örnek veri setleri de okuyucuyla paylaşılmıştır. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir.

...inlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir ... Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi | Kıta Kitap ... . çok satanlara göre Tüm zamanlar çok satanlara göre İndirim oranına göre azalan İlişkilendirmeye göre sırala. Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi. Mehmet Mert. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman seril ... Uygulamalı Doğrusal Zaman Serisi Analizi-II ... . Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. 33.25 TL. GAUSS programı yardımıyla anlatılan konular için yazılmış GAUSS kodları okuyucuyla paylaşılmıştır. Ayrıca, kitapta kullanılan örnek veri setleri de okuyucuyla paylaşılmıştır. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi/Mehmet. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir....