flyfishingwingshootingexpo.com

Evliya Çelebi Kudüs

YAYIN TARİHİ 2019-05-31
DOSYA BOYUTU 9,32
ISBN 6054565771
DİL TÜRK
YAZAR Kadriye Bayraktar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Evliya Çelebi Kudüs PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kadriye Bayraktar. Okumak Evliya Çelebi Kudüs çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kadriye Bayraktar’ın yazdığı, Cemile Yıldırım’ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs, Mavi Uçurtma Yayınları’nda!Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya Çelebi, hac yolculuğunu tamamlamak için kafilesiyle Mekke’ye doğru yol alırken, hiç beklemediği bir şey oluyor. Medineli dostu Bilal ile onun kızıl sakallı dedesi, hac için kafileye katılmak istiyor. Yolculuk esnasında Bilal’in Kudüs’le ilgili gördüğü gizemli rüyası ise; dünya gezgini Evliya Çelebi’yi bile hayrete düşürüyor.Bu kitapta, bir yandan Mekke’ye varabilmenin heyecanıyla hac kafilesine eşlik edecek; diğer yandan, Bilal’in esrarengiz rüyasını dinleyerek, Kudüs’le ilgili birçok şey öğreneceksin. 

...TL. Kadriye Bayraktar'ın yazdığı Cemile Yıldırım'ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs Mavi Uçurtma Yayınları'nda! Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya Çelebi hac ... Evliya Çelebi Kudüs Güzergahı ... ... Evliya Çelebi seyahatnamesinde urfa. 26 Nisan 2014 Cumartesi 15:20. Yunan tarihlerine göre Hazreti Davut Kudüs’te Mescidi Aksa’yı yaptırmadan önce Mabet hane Urfa’daymış. Kadriye Bayraktar. Kadriye Bayraktar'ın yazdığı, Cemile Yıldırım'ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs, Mavi Uçurtma Yayınları'nda! Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya... Evliya ... Evliya Çelebi-Kudüs - Kadriye Bayraktar -Halkkitabevi ... . Kadriye Bayraktar'ın yazdığı, Cemile Yıldırım'ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs, Mavi Uçurtma Yayınları'nda! Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya... Evliya Çelebi, hassas olduğu veya doğru okunmasını İstediği kelimelerde hareke koymuştur. (1671), Şam (1671), Trablus-şam (1671), Lazkiye (1671), Beyrut (1671), Sayda (1671), Kudüs (1671)... ...