flyfishingwingshootingexpo.com

Peygamberler Zamanına Yolculuk

YAYIN TARİHİ 2019-06-17
DOSYA BOYUTU 7,24
ISBN 6055109172
DİL TÜRK
YAZAR Aysel Şen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Peygamberler Zamanına Yolculuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Aysel Şen. Okumak Peygamberler Zamanına Yolculuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Peygamberler diyarına yelken açan hikâyeler.Karanlık bir geceydi. Gökyüzünde bir tane dahi yıldız yoktu. Denizin karanlık sularına itilen Hz. Yunus (as) derinlere doğru dalarken, o sırada büyük bir balık gelip kendisini yuttu. Balığın karnı, o geceden daha karanlıktı. Allah-u Teâlâ, balığın, Hz. Yunus’a (as)zarar vermemesi için emretmişti. Balık da Hz. Yunus’u (as) karnında şefkatle ağırladı…Sevgili arkadaşım, Hz. Âdem’den (as) Hz. Muhammed'in (sav) çocukluk dönemine kadar geçen sürede yaşayan peygamberlerin kıssaları ile zamanda yolculuk yaparak öğrenmeye ne dersin?O halde bu kitap tam sana göre.Haydi, sen de bize katıl ve tarih kuşunun kanatlarıyla geçmiş yıllara doğru süzülerek bilgilerine yeni bilgiler kat.

...e dersin? Sevgili arkadaşım, Hz. Âdem'den (as) Hz ... Peygamber (s.a.v) Zamanına Bir Yolculuk Kitabı İnceleme - YouTube ... . Muhammed'in (sav) çocukluk dönemine kadar geçen sürede yaşayan peygamberlerin kıssaları ile zamanda yolculuk yaparak öğrenmeye ne dersin? 13.12 TL. Âdem'den (as) Hz. Muhammed'in (sav) çocukluk dönemine kadar geçen sürede yaşayan peygamberlerin kıssaları ile zamanda yolculuk yaparak öğrenmeye ne dersin... PEYGAMBERLER ZAMANINA YOLCULUK Peygamberler diyarına yelken açan hikâyeler. **. * Karanlık bir geceydi. Gökyüzünde bir tan ... Peygamberler Zamanına Yolculuk | bkmkitap.com ... . **. * Karanlık bir geceydi. Gökyüzünde bir tane dahi yıldız yoktu. Denizin karanlık sularına itilen Hz. Aysel Şen. Kitap Tanıtımı. Peygamberler diyarına yelken açan hikayeler. Karanlık bir geceydi. Gökyüzünde bir tane dahi yıldız yoktu. Denizin karanlık sularına itilen Hz....