flyfishingwingshootingexpo.com

Arkadaş

YAYIN TARİHİ 2019-05-02
DOSYA BOYUTU 9,65
ISBN 6053115816
DİL TÜRK
YAZAR Panait Istrati
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arkadaş PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Panait Istrati. Okumak Arkadaş çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Neden birini, bilinmeyen bir adamı hatta bazen aynı fikirde olmadığımız bir yabancıyı neredeyse aşk denecek kadar çok severiz? Neden onsuz yaşayamayacağımızı düşündürecek kadar deliler gibi çok severiz? Sizinkiler gibi bakan gözlerinin içine baktığınızda arzularınızın sonsuz dehlizlerini görürsünüz. Alev alev yanan yüzünü uzun zaman boyunca avuçlarınızın içinde tutmak istersiniz. Ve sadık bir köpeğin patileri gibi, masanın üstünde duran ellere; bazen yanağınızı, bazen de ateşli alnınızı yaslama ihtiyacı gelir, çünkü bu aşk, bir ateştir, hayatın fırtınalarına karşı dik duran, Tanrı’nın ‘hiçbir kötülük’ düşünmeden yarattığı yağla harlanan tek alevdir. İnsan hayatında yalnızca bir kez böyle bir arkadaşlık bulur ve bu arkadaşlık ya hayatın başlarında gelir ya da asla gelmez. Her kim bu arkadaşlıkla tanışırsa mutlaklığa dokunmuş sayılır.” Balkanların Maksim Gorki’si olarak anılan Rumen yazar Panaït Istrati, bu başyapıtında arkadaşlık temasını ele alıyor. Dostluğun, sevginin ve tutkunun yaşamını nasıl değiştirdiğini, yalnızlığı nasıl hafiflettiğini ve yaşamı nasıl yaşanabilir kıldığını büyülü üslubuyla anlatıyor.

...burada. Arkadaş, sohbet, evlilik, ev arkadaşı, dostluk amacıyla arkadaş arayanlara tamamen ücretsiz site ... arkadasliksitesi.gen.tr ... .Üye olun arkadaşlık veya evlilik arayan bekar ya da dul bayan ve erkekleri görün. Ücretsiz Arkadaş İlan ve Anket Sitesi. Gel Arkadaş Nasılım sayfasında bir fotoğraf paylaş ve ne kadar beğeni aldığını gör Veya Nasılım? diye soranlar'a gözat. arkadaş. Kadın arkadaş siteleri, arkadaşlık siteleri arkadaş arama siteleridir. Bur siteler sayesinde artık herkes arkadaş bulabilecektir. Bayan arkadaş arama ilanları sayfalarını he ... Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi ... . Bur siteler sayesinde artık herkes arkadaş bulabilecektir. Bayan arkadaş arama ilanları sayfalarını her gün takip etmenizi öneririz. Olgun Kadın Arka...