flyfishingwingshootingexpo.com

Dünyanın En Uzun Atkısı

YAYIN TARİHİ 2019-05-02
DOSYA BOYUTU 10,63
ISBN 6052423936
DİL TÜRK
YAZAR Sema Günaydın Çınar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dünyanın En Uzun Atkısı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sema Günaydın Çınar. Okumak Dünyanın En Uzun Atkısı çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Özgürce dolaşmak, gülüp oynamak varken doğada, küçücük, kafesli bir bahçede nasıl yaşar ki bir zürafa? Kiraz’ın da yardımıyla güneye gidiyor Tofi, ailesinin yanına. Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona, hiç de üşümeyecek bu uzun yolculukta.” 

...yanın En Uzun Atkısı Ürün Kodu: 9786052423936 Basım Yılı: 2019 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Yazar / Cevirmen: Sema Güaydın Çınar ... Dünyanın En Uzun Atkısı ... . 19.25 TL. Kiraz'ın da yardımıyla güneye gidiyor Tofi, ailesinin yanına. Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona, hiç de üşümeyecek bu uzun yolculukta.". 20.50 TL. Dünyanın En Uzun Atkısı-Beta Kids- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 19.25 TL. Kiraz'ın da yardımıyla güneye gidiyor Tofi, ailesinin yanına. Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona, hiç de üşümeyecek bu uzun ... Dünyanın En Uzun Atkısı | bkmkitap.com ... . 19.25 TL. Kiraz'ın da yardımıyla güneye gidiyor Tofi, ailesinin yanına. Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona, hiç de üşümeyecek bu uzun yolculukta.". Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona, hiç de üşümeyecek bu uzun yolculukta." Gönder. Dünyanın En Uzun Atkısı 9786052423936 Beta Kids. Dünyanın En Uzun Atkısı. Yayınevi : Beta Kids. Yazar : Sema Günaydın Çınar. Boynunda dünyanın en uzun atkısıyla biniyor bir balona hiç de üşümeyecek bu uzun yolculukta." Dünyanın en uzun atkısının yaratıcısı Norveçli Helge Johansen'dır. Atkıyı inanılmaz olan 4.565,46 metre uzunluğa ulaştırmak 30 yıl sürmüştür....