flyfishingwingshootingexpo.com

National Geographic Kids / Gökdelenler

YAYIN TARİHİ 2019-03-31
DOSYA BOYUTU 11,65
ISBN 6052423745
DİL TÜRK
YAZAR Libby Romero
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin National Geographic Kids / Gökdelenler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Libby Romero. Okumak National Geographic Kids / Gökdelenler çevrimiçi şimdi çok kolay!

İlk gökdelenlerden sonuncusuna, en yükseğinden nasıl yapıldıklarına ve tarihsel gelişmelerine kadar gökdelenler hakkında her şey bu kitapta bir araya geldi. National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Gökdelenler, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu kitap, onların bilim, teknoloji ve mimari dünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.Libby Romero yazar olmadan önce gazetecilik ve öğretmenlik yapıyordu. Arap fizikçi, matematikçi ve filozof İbn-i Heysem’in biyografisi de yazdığı çocuk kitapları arasındadır. Öğretmenler için de pek çok rehber kitap kaleme alan Romero, biyografi türündeki eserleri dışında hayvanlar, tarih, bitkiler hakkında da kitaplar yazmakta ve dergiler için makaleler kaleme almaktadır.

...leri keşfedin. Programda modern çağın mucizevi ... National Geographic Kids Gökdelenler Seviye 3 ... ... Gökdelenler - National Geographic Kids. İlk gökdelenlerden sonuncusuna, en yükseğinden nasıl yapıldıklarına ve tarihsel gelişmelerine kadar gökdelenler hakkında her şey bu kitapta bir araya geldi. 11.96 TL. İlk gökdelenlerden sonuncusuna, en yükseğinden nasıl yapıldıklarına ve tarihsel gelişmelerine kadar gökdelenler hakkında her şey bu kitapta bir araya geldi. National Geographic'in... Libby Romero. İlk gö ... Gökdelenler - National Geographic Kids Libby Romero | Antalya ... . National Geographic'in... Libby Romero. İlk gökdelenlerden sonuncusuna, en yükseğinden nasıl yapıldıklarına ve tarihsel gelişmelerine kadar gökdelenler hakkında her şey bu kitapta bir araya geldi. National Geographic Kids / Gökdelenler en uygun fiyata sizleri bekliyor. National Geographic Kids / Gökdelenler. Libby Romero. HAVALE :11,10 TL %1 EFT İndirimi. Orjinal, ambalajlı ve sıfır üründür. Kargonuz itinayla paketlenerek faturasıyla birlikte gönderilir. National Geographic Kids - Gökdelenler ürününü havale ile ödeyerek %3 indirimden faydalanabilirsiniz. 3.45 €. İlk gökdelenlerden sonuncusu...