flyfishingwingshootingexpo.com

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar

YAYIN TARİHİ 2019-03-30
DOSYA BOYUTU 9,62
ISBN 6052423752
DİL TÜRK
YAZAR Libby Romero
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Libby Romero. Okumak National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Doğanın en şaşırtıcı mimarlarını, mühendislerini ve tasarımcılarını yakından tanımaya hazır mısınız? Parlak kuşlar, yaratıcı böcekler, okyanus mimarları ve daha fazlası bu kitapta bir arada. Kunduzların neden su bentleri inşa ettiğini hiç merak ettiniz mi? Veya örümcekler karmaşık ağlarını nasıl örüyor? Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin ve mühendislerinin bilim, doğa ve hayvanlar dünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.

...e, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi ... National Geographic Kids Mimar Hayvanlar Seviye 3 ... . https://www.limankitap.com/urun/mimar-hayvanlar-national-geographic-kids. 10.95 TL. Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının... National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitapları ... Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids ... . 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... 11.21 TL. Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının......