flyfishingwingshootingexpo.com

Roman Diliyle İş Hayatı

YAYIN TARİHİ 2019-12-10
DOSYA BOYUTU 9,39
ISBN 6057646149
DİL TÜRK
YAZAR Mustafa Özel
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Roman Diliyle İş Hayatı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mustafa Özel. Okumak Roman Diliyle İş Hayatı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. İsa’nın tarih üzerindeki etkisini Kilise bilginlerini kıskandıracak bir maharetle sergiliyor; Melville ile Tolstoy ise birey hakkı, kamu çıkarı ve hapis cezası gibi meseleleri hukuk filozoflarına parmak ısırtacak bir bilgelikle tartışıyorlar.Bu kitapta görüşleri incelenen yazarlar:Adalet Ağaoğlu, A. Midhat Efendi, Ali H. Neyzi, Balzac, Braudel, Cemil Meriç, Dickens, Dostoyevski, Emile Zola, Gabriel Marcel, Goethe, Halid Ziya, Herman Melville, İmam Gazzali, Karl Marx, Kazancakis, Lampedusa, M. Şevket Esendal, Martin Heidegger, Max Weber, Mustafa Kutlu, Nietzsche, Orhan Pamuk, Stendhal, Tanpınar, Thomas Mann, Tolstoy, Victor Hugo, Werner Sombart, Yunus Emre.

..., din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor ... Roman Diliyle İş Hayatı - -Halkkitabevi ... . Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. 14.28 €. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. 25.50 TL. Roman Diliyle İş Hayatı-Küre Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Roman Diliyle İş Hayatı. Yazar : Mustafa Özel Yayı ... Roman Diliyle İş Hayatı | bkmkitap.com ... . Roman Diliyle İş Hayatı. Yazar : Mustafa Özel Yayınevi : Küre Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Ancak, bu uzantı özellikle taranmış belgeleri depolamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu format Roman Diliyle İş Hayatı kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. İş Dünyası kategorisinde yer alan Mustafa Özel - Roman Diliyle İş Hayatı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Mustafa Özel. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Roman Diliyle İş Hayatı. Marka : Küre Yayınları (Bilsan). Barkod : 9786057646149. Ürün Açıklaması. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Roman Diliyle İş Hayatı. Yayınevi. : Küre Yayınları. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. 23.80 TL. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. "roman diliyle iş hayatı". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. roman diliyle iş hayatı. mustafa özel. Satıcı. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Roman Diliyle İş Hayatı [ Mustafa Özel ]. Küre Yayınları. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve... Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. https://www.limankitap.com/urun/roman-diliyle-is-hayati. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çar...