flyfishingwingshootingexpo.com

Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele

YAYIN TARİHİ 2019-11-14
DOSYA BOYUTU 5,84
ISBN 6052601938
DİL TÜRK
YAZAR Oğuz Erden
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Oğuz Erden. Okumak Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri ilk defa konuşuyor ve tüm bölge ilk defa boydan boya masaya yatırılıyor. Devrimci hareketin o gün merkezinde yer alan aktörler ise kendi perspektiflerinden karar alış süreçlerini yansıtıyor. Ortaya çıkan tablo ise sonraki tarihsel süreci etkileyebilecek düzeyde önemli olgular içeriyor.Kısacası kitap, 1975-85 döneminde, hem bir bölge mücadelesini sergilemesi hem de buradan yola çıkarak devrimci hareketin geneline dair değerlendirmeler, eleştiriler ve önermeler içermesi açısından arşivlerde yer almayı hak ediyor. Hem bir devrimcinin özel anılarını hem de başkalarının ağzından hareketin genel seyrini bütünlük içinde verebilmek kolay bir denklem değildir. Kitabın bu zor denklemin üstesinden ne denli gelebildiği ise okurun düşünceleriyle berraklaşacaktır.

...'da Devrimci Mücadele Kağıt Kapak - 28 Mayıs 2019 ... Yüreğim Sol'madan; Malatya Dersim Elazığ Erzincan'da Devrimci... ... . Erdinç Obuz (Eser Sahibi). NOTABENE YAYINLARI üzerinden piyasaya sürülen Yüreğim Sol'madan Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci Mücadele kitabı, alanının en iyilerinden birisi. Bu konuda hassasiyet gösterin lütfen. Kitap: Yüreğim Sol'madan Malatya Dersim Elazığ Erzincan'da Devrimci Mücadele. Kullanıcı: m.ç. 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından Yüreğim Sol'madan: Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci Mücadele kitabını ODF tarzında Türkçe... Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ... Yüreğim Sol'madan Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci... ... ... Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri .. 30 TL. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Oğuz Erden, Erdinç Obuz taraf...