flyfishingwingshootingexpo.com

Ay'ın Çevresinde

YAYIN TARİHİ 2019-05-08
DOSYA BOYUTU 7,81
ISBN 6052944868
DİL TÜRK
YAZAR Jules Verne
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ay'ın Çevresinde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okumak Ay'ın Çevresinde çevrimiçi şimdi çok kolay!

Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip sonrasında yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.

...yakın olarak bazı cisimlerin... Jules Verne ... Ay'ın Çevresinde | Nezih ... . Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. Amerikan İç Savaşı sonrasında emekli askerlerin toplandığı *Silah Kulübü* üyelerinin... "ayın çevresinde" teriminin diğer terimlerle kazandığı İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 1 sonuç. Pronunciation in context ( out of ). Şair İsa Yazıcı isimli şaire ait Ayın Çevresinde adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ay aydın, Hesap belli; Anlaşılamayacak b ... Ay'ın Çevresinde | bkmkitap.com ... . Ay aydın, Hesap belli; Anlaşılamayacak bir Şey yok, Hesap ortada, açık. Ayah gibi; Ay parçası. Read ayın çevresinde seyahat from the story Jules Verne by MirzaHasanHarputlu with 199 reads. macera, tanıtım, bilümkurgu. ayın çevresin...