flyfishingwingshootingexpo.com

Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik

YAYIN TARİHİ 2019-04-17
DOSYA BOYUTU 8,22
ISBN 9753535502
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Selahattin Güriş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Selahattin Güriş. Okumak Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS’ te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. Bu kitap SPSS’in sosyal bilimlerde kullanımını teorik açıklamaların ardından yer verdiğimiz uygulamalarla açıklamaktadır. Böylece araştırmacılara, öğrencilere, kısaca SPSS öğrenmek isteyenlere destek olunması amaçlanmıştır. Yazarları memnun eden yazdıkları ile ilgili olumlu görüşler almak olsa da okuyucunun çalışmanın nasıl daha iyi olabileceği, kendileri için neler olsa daha çok yarar sağlayabilecekleri önemlidir. Bu baskıda da yazım hatalarını düzelttik, okurlardan gelen istekler üzerine yeni konular ve bunlarla ilgili uygulamalar ekledik. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. Böylece özellikle araştırmacıların yapacakları çalışmaların sonuçlarını nasıl yazabileceklerini, nasıl yorumlayabileceklerini açıkladık. Sonuç olarak yapılan araştırma sonuçlarının raporlanmasının, makale ve tezlerin uygulamalarının sonuçlarının yazılmasının daha anlaşılır olacağını düşünüyoruz.

...ş Listeme Ekle. Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik ... Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik - Prof. | Kitapaktif.com ... . İstatistik bilimsel araştırmaların bilgisayarlar ve paket programlar ise günümüzde istatistiğin ayrılmaz bir parçasıdır. 28.80 TL. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardınd ... Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik - Prof. Dr. Selahattin Güriş ... . İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. Böylece araştırmacılara, öğrencilere, kısaca SPSS öğrenmek isteyenlere destek olunması amaçlanmıştır. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. 42.75 TL. Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. Melek Astar, Selahattin Güriş. İstatistik bilimsel araştırmaların, bilgisayarlar ve paket programlar ise günümüzde istatistiğin ayrılmaz bir parçasıdır. Prof. Dr. Selahattin Güriş, Melek Astar tarafından kaleme alınan Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik Pdf İndir isimli 512 sayfadan oluşan kitap; DER YAYINLARI yayınevinin 17/4/2019... 45 TL. Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. İstatistik bilimsel araştırmaların, bilgisayarlar ve paket programlar ise günümüzde istatistiğin Yapılan teorik açıklamalardan sonra SPSS ile yapılan uygulamalara ve yorumlara yer verilmiştir.. : Selahattin Güriş. Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik Der Yayınları | 9789753535502. 40.50 TL. Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır....