flyfishingwingshootingexpo.com

Gitmediğim Bir Yerde

YAYIN TARİHİ 2019-06-20
DOSYA BOYUTU 7,14
ISBN 6053759591
DİL TÜRK
YAZAR İlhami Sidar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gitmediğim Bir Yerde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlhami Sidar. Okumak Gitmediğim Bir Yerde çevrimiçi şimdi çok kolay!

İlhami Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor. Dokusu bozulan kadim bir şehrin, güzellikleriyle zamana meydan okuyan mimari yapıların, ölümlerin ve bitmek bilmeyen çatışmaların arasında ayakta kalmaya çabalayan, entelektüel çevrenin ama en çok da sevgiyi arzulayan fakat bu arzuya karşılık bulamayan insanların hikâyesini anlatıyor. Gitmediğim Bir Yerde; kışkırtıcı anlatımı, şiirsel dili, güçlü ve şaşırtıcı kurgusuyla edebiyatseverlerin sindire sindire okuyacağı, satır aralarında başka kitaplara ve yazarlara rastlayacağı sarsıcı bir roman. "Günümüz insanı çok hızlı dalıyor günübirlik ilişkilere, neyi tükettiğinin farkında olmadan, duygularını, onu var eden nedenleri, aslında kendini tüketip durduğunun farkında olmadan. Baudelaire’in, sonsuzun tek bir anda geçicilikte var oluşu öngörüsünden uzak. Bir anın sonsuza dönüşebilmesi için, o anın içselleştirilerek anlam ötesi bir metafora tekabül etmesi gerek oysa. Her türlü tensel gerilimi içeren küçücük bir dokunuştan tutun Sadevari bir eğilimle bedenin her türlü aşağılanmaya maruz bırakıldığı cinsel sapkınlıklara kadar her şey, sürekli tüketilip kara bir delik tarafından yutulmakta ve sonra paylaşımlardan artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp gitmekte."

...zlerinin sessizliği var. o kadar yakın ki dokunamayacağım bir şey var ... Hiç Gitmediğim Bir Yerde-Piktobet ... . - daha önce hiç gitmediğim bir yerde, memnuniyetle Hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde Her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin: En ince kımıltısında bir şey var içime gömen beni, Bir şey dokunamayacağım kadar bana yakın. Gitmediğim Bir Yerde İlhami Sidar İthaki Yayınları 9786053759591 İlhami Sidar. hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantını ... Gitmediğim Bir Yerde İlhami Sidar ... . hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin en ince kımıltında bir şey var içime gömen beni bir şey dokunamayacağım kadar bana yakın. E-posta. Ara. Ana Sayfa Etiketler Gitmediğim Bir Yerde. Gitmediğim Bir Yerde. Çok Yönlü Esere Çoğul Yaklaşım. Kitap Eleştiri 29 Ağustos 2019. hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin Gitmediğim Bir Yerde; kışkırtıcı anlatımı, şiirsel dili, güçlü ve şaşırtıcı kurgusuyla edebiyatseverlerin sindire sindire okuyacağı, satır aralarında başka kitaplara ve yazarlara rastlayacağı sarsıcı bir roman. hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin en ince kımıltında bir şey var içime gömen beni bir şey dokunamayacağım kadar bana yakın. hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözl...