flyfishingwingshootingexpo.com

Küpeli ve Yol Arkadaşları

YAYIN TARİHİ 2019-10-24
DOSYA BOYUTU 11,24
ISBN 6059267441
DİL TÜRK
YAZAR Şafak Neyişci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küpeli ve Yol Arkadaşları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şafak Neyişci. Okumak Küpeli ve Yol Arkadaşları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hatırladınız değil mi Küpeli’yi?Dolanırdı mahallesinde neşeli neşeli...Bir gün, üzücü bir olay onutedirgin etti.İşte o gün patiledi Küpeli.Bir görev köpeği olmalıydı artık besbelli.İlk önce bir sirk köpeği olmaya niyet etti.Peki ya sirklere ne kadar güvenilirdi?İşler hiç de umduğu gibi gitmeyecekti.Neyse ki yol arkadaşları imdadına yetişti. Küpeli’nin, yol arkadaşları yardımıyla sağ salim işin içinden çıktığı müthiş birmaceraya davetlisiniz.

...i Küpeli'yi? Dolanırdı mahallesinde neşeli neşeli ... Küpeli ve Yol Arkadaşları - Şafak Neyişci : %20 İndirimli ... ... Bir gün, üzücü bir olay onutedirgin etti. İşte o gün patiledi Küpeli. Bir görev köpeği olmalıydı artık besbelli. Şafak Neyişci. Hatırladınız değil mi Küpeli'yi? Dolanırdı mahallesinde neşeli neşeli... Bir gün, üzücü bir olay onutedirgin etti. İşte o gün patiledi Küpeli. Bir görev köpeği olmalıydı artık besbelli. Küpeli ve Yol Arkadaşları Şafak Neyişci Kumdan ... Küpeli ve Yol Arkadaşları - Şafak Neyişci | kitapyurdu.com ... . Küpeli ve Yol Arkadaşları Şafak Neyişci Kumdan Kale 9786059267441 Şafak Neyişci. Neyse ki yazar tam da bunu gösterdi bize Küpeli üzerinden. Ve yolda kurulan dostluk, Küpeli'nin özg...