flyfishingwingshootingexpo.com

Zor Nikahı

YAYIN TARİHİ 2019-10-08
DOSYA BOYUTU 12,54
ISBN 6057600561
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Vefik Paşa
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zor Nikahı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Vefik Paşa. Okumak Zor Nikahı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ahmet Vefik Paşa’nın, Moliere’in meşhur oyunundan uyarladığı Zor Nikahı, yazıldığı dönemde en çok oynanan komedi eserlerindendir. Yaşlı bir adamın genç bir kızla evlenme hikayesi, yaşlı adamın başkalarına akıl danışmasıyla gelişen gülünç,eğlenceli sahnelerle anlatılmaktadır.

...nlayınca, onunla aynı düşüncede olduğunu söylemek zorunda kalır: Müstecip Çelebi: Aman efendim, bulunmaz kelepir! 14 TL ... Zor Nikahı Ahmet Vefik Paşa ... . Ahmet Vefik Paşa'nın, Moliere'in meşhur oyunundan uyarladığı Zor Nikahı, yazıldığı dönemde en çok oynanan komedi eserlerindendir. 5.48 TL. Edebiyatımızın bütün klasik değerlerini, okuyucularımızla buluşturmak istiyoruz. Klasik eserler, bir milletin varlık mühürleridir.Silinmesi ya da unutulması... Ahmet Vefik Paşa. Edebiyatımızın bütün klasik değerlerini, okuyucularım ... Zor Nikahı Ahmet Vefik Paşa ... .Silinmesi ya da unutulması... Ahmet Vefik Paşa. Edebiyatımızın bütün klasik değerlerini, okuyucularım...